Co o pomyśle grania w wielkanocny podziałek sądzi trener Lecha?

Po raz pier­wszy w his­torii pol­s­ka liga roz­gry­wa mecze w poniedzi­ałek wielka­noc­ny. Z tego powodu piłkarze Lecha nie będą mieli świąt w tym roku, ponieważ już po śni­ada­niu muszą staw­ić się na Buł­garskiej, z której po treningu wyjadą na przed­mec­zowe zgrupowanie.

 — Granie w tym dniu nie jest prob­le­mem, ponieważ jesteśmy pro­fesjon­al­is­ta­mi. To prob­lem w aspek­tach rodzin­nych, ponieważ musimy zostaw­ić swo­je rodziny. To dla nas prob­lem, ale gramy dla ludzi, więc może ktoś w Kiel­cach będzie miał ochotę po uroczys­toś­ci­ach rodzin­nych iść na mecz. W Anglii to trady­c­ja – zwraca uwagę trener.

Pod­kreśla jed­nocześnie, że od wyniku frek­wencji w tym roku zależy powtórze­nie tego pomysłu w kole­jnych. – Jeśli ludzie będą chcieli chodz­ić w lany poniedzi­ałek na mecz, jeśli im to będzie odpowiadać to dobrze. Od frek­wencji w tym roku pewnie zależy czy będziemy tak robić. Jako piłkarze musimy zdawać sobie sprawę, że gramy dla ludzi i zro­bimy wszys­tko, żeby dobrze się zaprezen­tować. W tym, a także innych zawodach, ludzie będą w wielka­noc­ny poniedzi­ałek pra­cow­ać – dodaje.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress