01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.8godz.30min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Co słychać w tureckim Belek?

Co słychać w tureckim Belek?

Lechi­ci prze­by­wa­ją już niespeł­na tydzień na zgrupowa­niu w Tur­cji i bard­zo ciężko pracu­ją, nieza­leżnie od panu­jącej tam pogody.

- Obóz w Tur­cji ma być pod­bu­dową pod nachodzącą rundę, ale również cały rok, bo latem prz­er­wa jest krót­ka. Musimy naład­ować aku­mu­la­to­ry, ale to nie będzie tytan­icz­na pra­ca pod wzglę­dem siłowym – mówił przed wylotem Tomasz Rząsa.

Poz­na­ni­a­cy pod­czas pier­wszego zgrupowa­nia roze­gra­ją dwa sparin­gi. W sobotę zmierzą się z Kazach­skim zespołem Ord­abasy Szymkent, a trzy dni później zagra­ją z Tureckim Eskişe­hir­sporem – Sparin­gi będą for­mą treningu wytrzy­małoś­ciowego. Zawod­ni­cy będą próbowani na różnych pozy­c­jach, w różnych wari­antach ustaw­ienia. To będzie świet­ny mate­ri­ał do anal­izy – doda­je asys­tent Macie­ja Skorży.

Nad jaki­mi piłkarski­mi ele­men­ta­mi głównie pracu­ją lechi­ci w Tur­cji? – Będziemy pra­cow­ać na kilko­ma wari­anta­mi, sposoba­mi roz­gry­wa­nia akcji. Będziemy brać pod uwagę różne ustaw­ienia i założe­nia tak­ty­czne przed gra­mi wewnętrzny­mi i kon­trol­ny­mi, żeby na przyszłość mieć wizję.

W Belek prze­by­wa kilku młodych piłkarzy, którzy wyróżnili się w rez­erwach, bądź junio­rach i trenin­gi ze starszy­mi kolega­mi nieco się różnią – Młodzi zawod­ni­cy są dobrze przy­go­towani pod wzglę­dem moto­rycznym, całkiem fajnie wyglą­da to też piłkarsko i tak­ty­cznie. Trud­ność spraw­ia im fizy­ka i szy­bkość oper­owa­nia piłką jak i myśle­nia, bo jest różni­ca między piłką seniorską, a młodzieżową – zaz­nacza tren­er Rząsa.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.