Co z Arboledą?

Manuel Arbole­da w poprzed­nim roku zagrał w zaled­wie 20 meczach. Jego wyso­ki kon­trakt, a także ros­ną­ca w postaci Marci­na Kamińskiego, konkurenc­ja na pozy­cji środ­kowego obroń­cy powodu­je, że w „Kole­jorzu” poważnie myślą zas­tanaw­ia­ją się nad sprzedażą Kolumbi­jczy­ka. Może to znacznie odciążyć budżet klubu na nowy rok.

- Nie ma sen­su łączyć obec­nej dys­pozy­cji Manuela z kon­trak­tem, który jest nadal ważny. Manuel wraca do zdrowia, bo wykon­ał ciężką pracę wraz z reha­bil­i­tan­ta­mi i z tego należy się cieszyć. Przed nami okres przy­go­towaw­czy, w którym wszyscy powal­czą o miejsce w składzie – tłu­maczy Andrzej Daw­idz­iuk, dyrek­tor sportowy Lecha, w „Przeglądzie Sportowym”.

Nie ule­ga jed­nak wąt­pli­woś­ci, że „Kole­jorza” nie stać na to, aby najlepiej zara­bi­a­ją­cy piłkarz tego klubu siedzi­ał na ław­ce rez­er­wowych. Jose Mari Bakero jest fanem tal­en­tu Marci­na Kamińskiego i w nim widzi pew­ni­a­ka do gry na tej pozy­cji. Rywal­iza­c­ja rozstrzyg­nie się więc pomiędzy Hubertem Wołąkiewiczem, a Manuelem Arboledą. Dwójką piłkarzy, którzy w pier­wszy dwóch spotka­ni­ach byli pod­sta­wowy­mi zawodnikami.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress