Coraz więcej Lechitów na treningu. Tonew dostał wolne

Piłkarze Lecha Poz­nań po prz­er­wie na zgrupowa­nia reprezen­tacji swój mecz ligowy zagra dopiero w poniedzi­ałek. Najpóźniejszy możli­wy ter­min meczu z GKS-em Bełchatów postanow­ił wyko­rzys­tać tren­er Mar­iusz Rumak, który dla swoich reprezen­tan­tów zaplanował dzień wolny.

Sko­rzys­tał z niego jed­nak tylko Alek­san­dar Tonew, który poprosił o możli­wość późniejszego powro­tu do klubu z Buł­garii, gdzie we wtorek grała jego reprezen­tac­ja. Takiej okazji nie otrzy­mał z kolei Rafał Muraws­ki, który nie zagrał w ostat­nim spotka­niu kadry, jed­nak w przy­pad­ku ewen­tu­al­nego wys­tępu dostał­by taką możli­wość. Tren­er postanow­ił jed­nak, że zawod­nik już w środę powinien wziąć udzi­ał w treningu “Kole­jorza”.

W piątek do Pol­s­ki wró­ci dopiero Luis Hen­riquez. Panam­czyk zagrał w nocy z wtorku na środę w barwach reprezen­tacji prze­ci­wko Kanadzie i miał do stol­i­cy Wielkopol­s­ki powró­cić już w czwartek, jed­nak ze wzglę­du na prob­le­mu logisty­czne uda mu się powró­cić dopiero w piątek. W sobotę nato­mi­ast sztab szkole­niowy nie zaplanował żad­nych zajęć, więc piłkarz będzie mógł odpocząć po tru­dach podróży. Wtedy również na treningu zamel­du­je się Tomasz Kędzio­ra, który dzisi­aj zagrał w kadrze młodzieżowej.

Wcześniej do klu­by wró­cili pozostali kadrow­icze — Marcin Kamińs­ki, Bar­tosz Bereszyńs­ki oraz Szy­mon Drew­ni­ak. W poprzed­nim tygod­niu wolne otrzy­mał z kolei Jas­min Burić, który wyle­ci­ał na dwa dni do ojczyzny.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Legia Warszawa - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Śląsk Wrocław - Warta Poznań

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress