02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.3min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cracovia-Lech: Nic tylko wygrać

Cracovia-Lech: Nic tylko wygrać

W 11. kole­jce ekstrak­lasy Lech Poz­nań zmierzy się w spotka­niu wyjaz­dowym z Cra­cov­ią. To ostat­ni poje­dynek Kole­jorza przed prz­er­wą reprezentacyjną. 

Sytu­ac­ja poz­na­ni­aków w ligowej tabeli nie jest dobra. Po dziesię­ciu kole­jkach mis­tr­zowie Pol­s­ki pla­su­ją się na ostat­nim miejs­cu, mając na swoim kon­cie zaled­wie pięć punktów.

W poprzed­nim sezonie obie drużyny mierzyły się z ze sobą dwa razy. Jesienią w Poz­na­niu padł remis 1:1 (bram­ka Kaspra Hamalaine­na), zaś przy Kałuży było bez bramek. Wios­ną Cra­cov­ię prze­jął tren­er Jacek Zielińs­ki, który w przeszłoś­ci pra­cow­ał z zawod­nika­mi Kole­jorza, świę­tował z nimi nawet tytuł mis­tr­zows­ki w 2010 roku. — Cra­covia po liftin­gu tren­era Zielińskiego gra skuteczną, dobrą piłkę. Zawod­ni­cy wyko­rzys­tu­ją swój potenc­jał — zarówno młody Bartek Kapust­ka, jak i doświad­czeni piłkarze, zwłaszcza w środ­ku pola. To dobry okres tego zespołu. Cra­covia to ryw­al wyma­ga­ją­cy — przyz­nał tren­er Maciej Skorża.

Nie wiado­mo czy przy Kałuży będą mogli zaprezen­tować się Szy­mon Pawłows­ki oraz Bar­ry Dou­glas. — Powrót Marci­na Roba­ka daje mi sporo nadziei. Przyszedł on do Lecha, aby strze­lać sporo bramek. Bard­zo na niego liczę, że przełamie naszą niemoc strz­elecką — dodał pier­wszy szkole­niowiec mis­trza Polski.

Do tren­ingów z Pasa­mi powró­cił Jakub Wój­ci­c­ki. Tren­er Zielińs­ki może wys­taw­ić w spotka­niu z Kole­jorzem naj­moc­niejszą jedenastkę.

Pier­wszy gwiz­dek sędziego Daniela Ste­fańskiego zabrz­mi o godzinie 18:00.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.