Cracovio, po prostu kocham Cię!

Cracovio, po prostu kocham Cię!

Nie w klatce goś­ci, a w Kotle – wraz z kibo­la­mi Lecha, pod­czas ostat­niego spotka­nia ligowego dopin­gowała Cracovia.

Tuż przed meczem odbył się prze­marsz zgodowy zor­ga­ni­zowany przez Fyr­tel Północ. Rozpoczął się on o godzinie 15:30 na Winogradach, po czym o 16:30 kibice Lecha i Cra­covii wyruszyli z Ron­da Jana Nowa­ka Jeziorańskiego.

Mecze przy­jaźni zawsze wzbudza­ją wiele pozy­ty­wnych emocji. Przed rok­iem dop­ing przy Buł­garskiej został prowad­zony na dwie strony – z Kotła do klat­ki goś­ci i odwrot­nie. Tym razem miejsce dla przy­jezd­nych pozostało puste, a Cra­covia dopin­gowała z Kotła.

Na spotkanie z Cra­cov­ią powró­ciło wspieranie piłkarzy. Po bla­mażu w Lidze Europe­jskiej i wye­lim­i­nowa­niu Lecha przez Stjar­nan, kibice Kole­jorza postanow­ili, że póki nie poprawi się zaan­gażowanie w grę przez piłkarzy, dop­ing nie będzie prowad­zony. Po roz­mowie z piłkarza­mi, w przed­dzień spotka­nia z Cra­cov­ią, postanowiono, że dop­ing powraca.

Przyśpiew­ki Lecha i Cra­covii z Kotła padały naprzemi­en­nie. Pozdrowiono również KSZO oraz Arkę. Nie zabrakło również „pozdrowień” dla policji, Wisły Kraków i innych „zaprzy­jaźnionych” klubów.

W Kotle zaw­isły fany Wielkiej Tri­ady, a po bram­ce dla Cra­covii zaśpiewano „Pasy gol”.

Dop­ing nie pory­wał, cia­ry nie prze­chodz­iły po ple­cach jak pod­czas spotka­nia ze Stjar­nan, jed­nak ważne, że powrócił.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress