06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.19godz.43min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cyrak: „Nie można odebrać mu, że nie pracuje”

jerzycyrakPier­wszy ofic­jal­ny mecz „Kole­jorza” odbędzie już niebawem. O formie i postaw­ie na treningu Łukasza Teodor­czy­ka oraz o ostat­nim sparingu opowiadał asys­tent tren­era Ruma­ka, Jerzy Cyrak.

Ostat­ni­mi cza­sy „Teo” nie zach­wycał for­mą strzel­ca wyborowego. Nato­mi­ast „rozstrze­lał się” dopiero  w meczu kon­trol­nym poprzedza­ją­cym star­cie z FC Hon­ka: — Cieszy nas to, że Łukasz strzelił. Miał dużo sytu­acji, wyko­rzys­tał je. Napast­nikowi potrzeb­ne są gole, miejmy nadzieję, że to będzie reg­u­larność i nie będziemy dłu­go czekać na jego kole­jne gole.

Nie do koń­ca zadawala­ją­ca for­ma napast­ni­ka nie jest jed­nak przy­czyną braku zaan­gażowa­nia na treningach: — Nie moż­na ode­brać mu, że nie pracu­je. Może nieod­powied­nio wyko­rzys­tu­je momen­ty, źle się ustaw­iał, bo we wcześniejszych meczach brakowało timin­gu i pewnie bram­ki by też zdobył.

Przy­pom­ni­jmy, że mecz z FC Nord­s­jael­land zakończył się wynikiem 4:1 dla Lecha. Trzy bram­ki zdobył Łukasz Teodor­czyk, a jed­no trafie­nie dołożył młody Formel­la: — Ostat­ni mecz był dobry. Duńczy­cy byli schematy­czni, łatwiej się mecz roz­gry­wało. Martwi nas licz­ba piłkarzy, liczyliśmy na szyb­szy powrót, a cztery mecze roze­gral­iśmy bez trzonu drużyny. 

- Ci którzy grali spisy­wali się dobrze, to kluc­zowi piłkarze, ale z taką liczbą będzie kłopot. Miejmy nadzieje, ze szy­bko wrócą – zakończył Jerzy Cyrak

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.