01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.7godz.26min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Czterech piłkarzy ma umowę do czerwca 2012

Ostat­nie zamieszanie związane z nieprzedłuże­niem kon­trak­tu Bar­toszowi Bosack­iemu odbiło się sze­rokim echem po całej Polsce. Który z zawod­ników Kole­jorza może się znaleźć w podob­nej sytu­acji za rok? Takich graczy jest czterech.

 

Najważniejszy­mi piłkarza­mi, których w przyszłym sezonie czekać będą piłkarzy Lecha są prawi obroń­cy tego zespołu: chodzi oczy­wiś­cie o Marci­na Kiku­ta i Grze­gorza Wojtkowia­ka. Praw­dopodob­nie roz­mowy z nimi rozpoczną się już niedłu­go, ponieważ nie zawodzą oczeki­wań sze­fos­t­wa Lecha, a Wojtkowiak jest nawet reg­u­larnym reprezen­tan­tem Polski.

Kole­jnym zawod­nikiem, którego umowa wygasa w czer­w­cu przyszłego roku jest zimowy nabytek „Kole­jorza” Bar­tosz Ślusars­ki. Nie stał się czołowym piłkarzem Lecha, ciężko nazwać go nawet osobą wyróż­ni­a­jącą się. Nie strzela goli, nie gra pięknie, ale najwyraźniej cieszy się zau­faniem Jose Marii Bakero. I to może mu zapewnić dłuższy angaż przy Buł­garskiej, bo na razie grą nie powala, choć ma jeszcze rok na przeko­nanie nas do swoich umiejętności.

Siergiejowi Kri­w­cowi kon­trakt kończy się co praw­da dopiero za pół­to­ra roku, ale wyda­je się, że wład­zom Lecha powin­no zależeć na przedłuże­niu umowy. Białorusin jest reg­u­larnie powoły­wany na zgrupowa­nia reprezen­tacji, jest także jed­nym z czołowych zawod­ników drużyny. Pytanie jed­nak, czy on będzie chci­ał w Poz­na­niu pozostać.

Ci piłkarze niewąt­pli­wie będę mieli motywację, aby grać w Lechu jak najlepiej. Tylko czy przełoży się to na ich fak­ty­czne osiągnięcia?

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.