#CzteryDychyLecha na ostatnim meczu

#CzteryDychyLecha na ostatnim meczu

Sześć dni. Tyle trwała sprzedaż biletów na mecz 37.kolejki T‑Mobile Ekstrak­lasy Lech — Wisła. O godzinie 16. na ofic­jal­nej stron­ie inter­ne­towej Lecha Poz­nań pojaw­ił się komu­nikat o zamknię­ciu kas. ejberempire

Oznacza to, że akc­ja #Cztery­Dy­chyLecha, która została stwor­zona przez poz­nańs­kich użytkown­ików Twit­tera w końcu się spełni. Na trzech poprzed­nich meczach grupy mis­tr­zowskiej na Inea Sta­dion­ie goś­ciło śred­nio 21 810 kibiców. Z Jagiel­lonią Białys­tok 22 515, Śląskiem Wrocław 15 377 i Pogo­nią Szczecin 27 538. W niedzielę 7 czer­w­ca frek­wenc­ja wzrośnie blisko dwukrotnie.

 

Wszys­tko na to wskazu­je, że ten ostat­ni mecz sezonu będzie dla wszys­t­kich kibiców Kole­jorza nieza­pom­ni­any. Jeśli Lech wygra środowy mecz z Górnikiem, by zag­waran­tować sobie Mis­tr­zost­wo Pol­s­ki z Wisłą będzie musi­ał zdobyć kom­plet punk­tów. Sprawę znacznie wyjaśni 36. kole­j­ka. Jeśli w niej druży­na tren­era Macie­ja Sko­rży zwycięży, a Legia Warsza­wa prze­gra w Gdańsku z Lechią, zespół Lecha Poz­nań będzie mógł cieszyć się z tytułu Mis­trza Pol­s­ki już na kole­jkę przed końcem.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress