Czy ten Pawłowski to na pewno dobry transfer?

lnminiaturka portalDzi­wny jest ten trans­fer Szy­mona Pawłowskiego. Nie jestem przeko­nany czy przyjś­cie tego zawod­ni­ka będzie fak­ty­cznie wzmoc­nie­niem zespołu. Obym jed­nak się pozy­ty­wnie zaskoczył. Optymistą jed­nak nie jestem.

W związku z trans­fer­em tego zawod­ni­ka do Lecha wiązane są duże nadzieje. To ma być motor napę­dowy drużyny, który god­nie zastąpi Alek­san­dara Tonewa. Mam jed­nak kil­ka wątpliwości.

Po pier­wsze kwes­t­ia wysokoś­ci kon­trak­tu. Sko­ro Pawłows­ki w zagłębiu zara­bi­ał ter­az 60 tys., otrzy­mał propozy­cję przedłuże­nia za 70 tys i nie zaak­cep­tował, to jaki komin pła­cowy trze­ba mu zaak­cep­tować w Poz­na­niu, żeby przyszedł tu, a nie do klubu zagranicznego?

Kole­j­na sprawa, to kwes­t­ia cią­gat tego zaw­donika do wyjaz­du na zachód. Blisko było trans­fru Pawłowskiego do Herthy, ale ta ostate­cznie się nie zde­cy­dowało na niego. Piłkarz nie zrezygnu­je z chę­ciu wyjaz­du i przy pier­wszej lep­szej okazji będzie chci­ał zwiać. Lechowi potrzeb­na jest sta­bi­liza­c­ja i gwaranc­ja gry przez przy­na­jm­niej dwa lata, żeby za chwilę znów nie szukał piłkarza na tę pozycję.

Zas­tanaw­iam się też czy Pawłows­ki da radę psy­chicznie. W Zagłębiu zara­bi­ał dobrze, ale nie było presji. Zespół, który wal­czył o puchary, ale gdy ich nie zdobył, to nic się nie stało. Pres­ja żad­na. W Lechu trze­ba będzie grać od pier­wszego do ostat­niego meczu, bez odpuszcza­nia. Czy nie prze­rośie to “Szym­ka”?

To nie jest tak, że jestem prze­ci­wy trans­fer­owi. Spoko, jeśli chce przyjść i grać dla Lecha, to super. Obym się zaskoczył i widzi­ał zawod­ni­ka, który pod­niesie jakość gry Lecha. Mam nadzieję, że tak będzie, bo dla nas wszys­t­kich dobro “Kole­jorza” jest priorytetem.

  BONUS 1259 PLN W STS  Odbierz Freebet 20 zł, 30 zł bez ryzyka i bonus 1200 zł. Typuj mecze Lecha na stronie www.STS.pl

Sponsor serwisu

  BONUS 1259 PLN W STS  

Odbierz 1259 zł i typuj mecze Lecha na www.STS.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress