Czy uda się zastąpić Rudneva?

W meczu z Polonią Warsza­wa z powodu otrzy­ma­nia czwartej żółtej kart­ki w tym sezonie nie będzie mógł zagrać Artiom Rud­nev. Wydawać by się mogło, że to będzie spore osła­bi­e­nie Lecha Poz­nań przed dzisiejszym spotkaniem, ale optymistą jest Mar­iusz Rumak, który uważa, że ma kim zastąpić najskuteczniejszego napast­ni­ka ligi.

Kole­jorz” praw­dopodob­nie mecz rozpocznie w ustaw­ie­niu 4–4‑2 z Bar­toszem Ślusarskim i Vojo Ubi­paripem ustaw­iony­mi najbliżej bram­ki rywala. Ten pier­wszy nadal czeka na swo­je pre­mierowe trafie­nie w tym sezonie. Jak zaz­nacza, Lech w tym sezonie radz­ił sobie już z powodze­niem bez Artioma Rudneva.

- Wtedy wyglą­dało to nieźle. Wierzę, że bez niego poradz­imy sobie i zagramy też z tyłu tak jak zro­bil­iśmy to w Warsza­w­ie - mówi „Ślusarz”. - Oczy­wiś­cie, jeśli zagram, chci­ałbym to zdobyć bramkę, ale nieważne, kto to zro­bi. Najważniejsze są trzy punk­ty – dodaje.

Więk­sze szanse na poko­nanie bramkarza Polonii będzie miał Vojo Ubi­parip, który ostat­nio nieźle się prezen­tu­je i zdobył dwa gole w lidze. Serb jed­nak spoko­jnie pod­chodzi o tego spotka­nia i odpowiedzial­noś­ci, jaka na niego spad­nie. — Myślę, że każdy zawod­nik w naszej drużynie może strzelić bramkę. Trze­ba po pros­tu wyjść na boisku i wal­czyć. Na pewno będziemy mieli okazje – przyz­na­je napast­nik Lecha.

To właśnie od tej dwój­ki w dzisiejszym meczu może zależeć najwięcej. Jed­nak kibice Lecha na piątkowe spotkanie mogą patrzeć optymisty­cznie, ponieważ o ile jeszcze kil­ka tygod­ni temu „Kole­jorz” był uza­leżniony od dys­pozy­cji Artioma Rud­ne­va, tak ostat­nio ta ten­denc­ja się zmieniła i do siat­ki rywala trafi­a­ją także inni zawod­ni­cy. Jak będzie dzisiaj?

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress