06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.19godz.27min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Dariusz Żuraw: Potrzebujemy jednego zwycięstwa, by wrócić na właściwe tory

Dariusz Żuraw: Potrzebujemy jednego zwycięstwa, by wrócić na właściwe tory

Dar­iusz Żuraw trady­cyjnie zmierzył się z pyta­ni­a­mi zadany­mi przez dzi­en­nikarzy przed piątkowym spotkaniem z Zagłę­biem Lubin. Szkole­niowiec Lecha Poz­nań odniósł się przede wszys­tkim do formy drużyny, aczkol­wiek nie zabrakło także zahaczenia o kwest­ie transferów.

Przynajmniej jeden nowy zawodnik

Wiado­mo, że Lech Poz­nań jest zoblig­owany do tego, by jeszcze wzmoc­nić swój skład. W medi­ach przewi­ja się oczy­wiś­cie pozy­c­ja skrzy­dłowego, ale w kulu­arach mówi się także o napast­niku. Dar­iusz Żuraw przyz­nał, że ciężko będzie o przyjś­cie dwóch zawod­ników, tym bardziej, że docelowo mają to być krótkotr­wałe wypożyczenia.

Jest szansa, że przy­na­jm­niej jeszcze jeden piłkarz do nas dołączy. Oczy­wiś­cie myślimy o wzmoc­nie­niu się na dwóch pozy­c­jach — napast­ni­ka i skrzy­dłowego, ale może być z tym prob­lem. Chodzi o wypoży­czenia, a wiem, że z nimi różne bywa — powiedzi­ał Żuraw.

Dar­iusz Żuraw otrzy­mał oczy­wiś­cie wiele pytań odnośnie dys­pozy­cji tych zawod­ników, których ma obec­nie dostęp­nych. W opinii tren­era wicemistrzów Pol­s­ki, seria czterech meczów bez zwycięst­wa jest oczy­wiś­cie zła, ale potrze­bu­ją jed­nego dobrego meczu, by na nowo piąć się w tabeli ligowej.

Uważam, że potrze­bu­je­my jed­nego zwycięst­wa, by wró­cić na właś­ci­we tory, bo zawod­ni­cy trenu­ją naprawdę dobrze. Jeśli w kole­jnych spotka­ni­ach złapiemy punk­ty, to powin­niśmy wró­cić do tego, co gral­iśmy wcześniej, do dobrej gry. Nowi zawod­ni­cy?  Z pewnoś­cią pod­nieśli poziom całej drużyny i mam nadzieję, że z każdym tygod­niem będzie to wyglą­dało coraz lep­iej — stwierdz­ił tren­er Lecha Poznań.

Bard­zo intere­su­jącą kwest­ią było, to czy czołowi zawod­ni­cy Lecha zdążą wró­cić do pełnej sprawnoś­ci już na piątkowe star­cie. Lubomir Sat­ka, Mikael Ishak czy Jan Syko­ra powoli wraca­ją do pra­cy z całym zespołem, dlat­ego tren­er Dar­iusz Żuraw zda­je się mieć coraz więk­sze pole manewru.

Spośród ostat­nio kon­tuzjowanych zawod­ników tylko Lubomir Sat­ka trenu­je indy­wid­u­al­nie. Resz­ta wró­ciła już do pra­cy z całym zespołem, dlat­ego pod wzglę­dem zdrowot­nym jest coraz lep­iej — zakończył Żuraw.

Zobacz także: Typy buk­mach­er­skie na mecz Lech Poz­nań — Zagłę­bie Lubin

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.