02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
6dn.13godz.51min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Dariusz Żuraw: Potrzebujemy jednego zwycięstwa, by wrócić na właściwe tory

Dariusz Żuraw: Potrzebujemy jednego zwycięstwa, by wrócić na właściwe tory

Dar­iusz Żuraw trady­cyjnie zmierzył się z pyta­ni­a­mi zadany­mi przez dzi­en­nikarzy przed piątkowym spotkaniem z Zagłę­biem Lubin. Szkole­niowiec Lecha Poz­nań odniósł się przede wszys­tkim do formy drużyny, aczkol­wiek nie zabrakło także zahaczenia o kwest­ie transferów.

Przynajmniej jeden nowy zawodnik

Wiado­mo, że Lech Poz­nań jest zoblig­owany do tego, by jeszcze wzmoc­nić swój skład. W medi­ach przewi­ja się oczy­wiś­cie pozy­c­ja skrzy­dłowego, ale w kulu­arach mówi się także o napast­niku. Dar­iusz Żuraw przyz­nał, że ciężko będzie o przyjś­cie dwóch zawod­ników, tym bardziej, że docelowo mają to być krótkotr­wałe wypożyczenia.

Jest szansa, że przy­na­jm­niej jeszcze jeden piłkarz do nas dołączy. Oczy­wiś­cie myślimy o wzmoc­nie­niu się na dwóch pozy­c­jach — napast­ni­ka i skrzy­dłowego, ale może być z tym prob­lem. Chodzi o wypoży­czenia, a wiem, że z nimi różne bywa — powiedzi­ał Żuraw.

Dar­iusz Żuraw otrzy­mał oczy­wiś­cie wiele pytań odnośnie dys­pozy­cji tych zawod­ników, których ma obec­nie dostęp­nych. W opinii tren­era wicemistrzów Pol­s­ki, seria czterech meczów bez zwycięst­wa jest oczy­wiś­cie zła, ale potrze­bu­ją jed­nego dobrego meczu, by na nowo piąć się w tabeli ligowej.

Uważam, że potrze­bu­je­my jed­nego zwycięst­wa, by wró­cić na właś­ci­we tory, bo zawod­ni­cy trenu­ją naprawdę dobrze. Jeśli w kole­jnych spotka­ni­ach złapiemy punk­ty, to powin­niśmy wró­cić do tego, co gral­iśmy wcześniej, do dobrej gry. Nowi zawod­ni­cy?  Z pewnoś­cią pod­nieśli poziom całej drużyny i mam nadzieję, że z każdym tygod­niem będzie to wyglą­dało coraz lep­iej — stwierdz­ił tren­er Lecha Poznań.

Bard­zo intere­su­jącą kwest­ią było, to czy czołowi zawod­ni­cy Lecha zdążą wró­cić do pełnej sprawnoś­ci już na piątkowe star­cie. Lubomir Sat­ka, Mikael Ishak czy Jan Syko­ra powoli wraca­ją do pra­cy z całym zespołem, dlat­ego tren­er Dar­iusz Żuraw zda­je się mieć coraz więk­sze pole manewru.

Spośród ostat­nio kon­tuzjowanych zawod­ników tylko Lubomir Sat­ka trenu­je indy­wid­u­al­nie. Resz­ta wró­ciła już do pra­cy z całym zespołem, dlat­ego pod wzglę­dem zdrowot­nym jest coraz lep­iej — zakończył Żuraw.

Zobacz także: Typy buk­mach­er­skie na mecz Lech Poz­nań — Zagłę­bie Lubin

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.