06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.13godz.29min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Dilaver: Mieliśmy naprawdę sporo okazji

Dilaver: Mieliśmy naprawdę sporo okazji

Lechi­ci w piątkowy wieczór ulegli na włas­nym boisku Koronie 0:1. Była to pier­wsza poraż­ka podopiecznych Nena­da Bjel­i­cy w Poz­na­niu od pon­ad roku. Humory po tym spotka­niu raczej nie dopisy­wały ani piłkar­zom ani kibi­com, ponieważ możli­we było, że Lech utraci pozy­cję lid­era. Tak się jed­nak nie stało, ponieważ sol­i­darnie z Kole­jorzem swo­je mecze — również na włas­nym boisku — prze­grały kole­jno Jagiel­lonia i Legia. — W pier­wszej połowie mieliśmy swo­je okaz­je, ale nie udało nam się strzelić gola. Korona strzeliła bard­zo ład­ną bramkę “z drugiej linii” — po ład­nym uderze­niu. W drugiej połowie staral­iśmy się naciskać. Popełnil­iśmy sporo błędów, jed­nak cały czas staral­iśmy się naciskać na prze­ci­wni­ka. Tra­cil­iśmy wiele energii na napraw­ian­ie naszych pomyłek. Czuliśmy się trochę bezsil­ni w środ­ku boiska i nie mieliśmy tam pełnej kon­troli - pod­sumował postawę Lechitów w tym meczu defen­sor poz­nańskiej drużyny, Emir Dilaver.

Lechowi w piątek zabrakło przede wszys­tkim skutecznoś­ci, ponieważ szans na strze­le­nie gola nie brakowało. — Prze­gral­iśmy 1:0, ale próbowal­iśmy wszys­tkiego — mieliśmy naprawdę sporo okazji, lecz pił­ka nie chci­ała wpaść do siat­ki i skończyło się to wszys­tko niedo­brze dla nas - dodał Dilaver.

W 32. kole­jce podopieczni Nena­da Bjel­i­cy pode­j­mować będą na wyjeździe ekipę Zagłębia Lubin, która pokon­ała właśnie wspom­ni­aną wcześniej Legię. Liczymy na to, że Niebiesko-Białym uda się zwyciężyć — tym samym potwierdza­jąc, że prz­er­wanie wyjaz­dowej passy bez zwycięst­wa w Krakowie nie było tylko przypadkiem.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.