07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.22godz.12min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Dinamo Zagrzeb wygrało Lech Cup. Gospodarze ostatni

Po zaciętej walce w finale w rzu­tach karnych Dinamo Zagrzeb pokon­ało Borus­się Dort­mund i zostało zwycięzcą tegorocznej edy­cji Lech Cup. Trze­cie miejsce zdobyła FC Barcelona wysoko pokonu­jąc Chelsea Lon­dyn. Młodzi Lechi­ci zajęli ostat­nie, 10 miejsce w turnieju.

Wybrana została także najlep­sza piąt­ka turnieju, wśród których znaleźli się Nathan Broome z Man­ches­teru City, Ruben Prov­i­dence z PSG, Jonathan Kyere­mateng z BVB, Paul Ansah z Chelsea oraz Anto­nio Marin z Dinamo Zagrzeb. Królem strzel­ców,  z 16 bramka­mi na kon­cie, został Rodri­go Simoes ze Sportin­gu Lizbona.

- W tym roku zaprosil­iśmy do Poz­na­nia elitę akademii piłkars­kich świa­ta i miało to potwierdze­nie w tym co dzi­ało się na boisku. Mecze stały na bard­zo wysokim poziomie, a młodzi zawod­ni­cy już dziś zach­wyca­ją umiejęt­noś­ci­a­mi tech­niczny­mi, w związku z czym jestem przeko­nany, że już za kil­ka lat będziemy ich oglą­dać w Lidze Mis­trzów – mówi Krzysztof Rutkows­ki, dyrek­tor turnieju Lech Cup 2012.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.