02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
11dn.12godz.54min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Djordje Crnomarković wypożyczony do Zagłębia Lubin

Djordje Crnomarković wypożyczony do Zagłębia Lubin

Wło­darze Lecha Poz­nań nie próżnu­ją na rynku trans­fer­owym. Po zakon­trak­towa­niu kilku zawod­ników, tym razem przyszedł czas na pożeg­na­nia. Z wicemistrzem Pol­s­ki przy­na­jm­niej na pół roku pożeg­nał się Djord­je Crnomarković, który nie miał­by zbyt wiele szans na grę z uwa­gi na konkurencję.

Lubiany, ale mało solidny

Djord­je Crnomarković od początku był ścią­gany jako zawod­nik, który jedynie może stać się niezłym zmi­en­nikiem. Pod­sta­wową parą stop­erów mieli być Thomas Rogne oraz Lubomir Sat­ka, ale wobec częstych kon­tuzji Nor­we­ga, 28-let­ni Serb grał zde­cy­dowanie więcej. Jego wys­tępy należy rozdzielić na kil­ka rozgrywek.

Zobacz także: Pier­wsze zwycięst­wo Lecha Poz­nań w sparingu

Sym­pa­ty­czny defen­sor od momen­tu trans­feru do stol­i­cy Wielkopol­s­ki w 2019 roku zdążył wys­tąpić w 47 spotka­ni­ach. Najwięcej rzecz jas­na wyb­ie­gał w star­ci­ach o ligowe punk­ty w PKO BP Ekstrak­lasie — bo aż 34 razy. Dalej zna­jdziemy 6 wys­tępów w Pucharze Pol­s­ki oraz sie­dem w roz­gry­wkach europe­js­kich — licząc oczy­wiś­cie elim­i­nac­je i roz­gry­w­ki główne.

Djord­je Crnomarković najbliższe pół roku spędzie w Zagłębiu Lubin, które szukało stopera na już, po tym jak sportową kari­erę zakończył Lubomir Gul­dan. “Miedziowi” mogą zakon­trak­tować Ser­ba na stałe po zakończe­niu wypożyczenia.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.