07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.17godz.16min.
13.90 X3.90 21.55 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Djordje Crnomarković wypożyczony do Zagłębia Lubin

Djordje Crnomarković wypożyczony do Zagłębia Lubin

Wło­darze Lecha Poz­nań nie próżnu­ją na rynku trans­fer­owym. Po zakon­trak­towa­niu kilku zawod­ników, tym razem przyszedł czas na pożeg­na­nia. Z wicemistrzem Pol­s­ki przy­na­jm­niej na pół roku pożeg­nał się Djord­je Crnomarković, który nie miał­by zbyt wiele szans na grę z uwa­gi na konkurencję.

Lubiany, ale mało solidny

Djord­je Crnomarković od początku był ścią­gany jako zawod­nik, który jedynie może stać się niezłym zmi­en­nikiem. Pod­sta­wową parą stop­erów mieli być Thomas Rogne oraz Lubomir Sat­ka, ale wobec częstych kon­tuzji Nor­we­ga, 28-let­ni Serb grał zde­cy­dowanie więcej. Jego wys­tępy należy rozdzielić na kil­ka rozgrywek.

Zobacz także: Pier­wsze zwycięst­wo Lecha Poz­nań w sparingu

Sym­pa­ty­czny defen­sor od momen­tu trans­feru do stol­i­cy Wielkopol­s­ki w 2019 roku zdążył wys­tąpić w 47 spotka­ni­ach. Najwięcej rzecz jas­na wyb­ie­gał w star­ci­ach o ligowe punk­ty w PKO BP Ekstrak­lasie — bo aż 34 razy. Dalej zna­jdziemy 6 wys­tępów w Pucharze Pol­s­ki oraz sie­dem w roz­gry­wkach europe­js­kich — licząc oczy­wiś­cie elim­i­nac­je i roz­gry­w­ki główne.

Djord­je Crnomarković najbliższe pół roku spędzie w Zagłębiu Lubin, które szukało stopera na już, po tym jak sportową kari­erę zakończył Lubomir Gul­dan. “Miedziowi” mogą zakon­trak­tować Ser­ba na stałe po zakończe­niu wypożyczenia.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.