01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.3godz.43min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Djoum: Jestem gotów do walki o pierwszy skład

Djoum: Jestem gotów do walki o pierwszy skład

Pier­wszym piłkarzem, który pod­pisał kon­trakt z Kole­jorzem był dobrze znany w Poz­na­niu Darko Jevtić. Z kolei trans­fer­em last minute było pozyskanie Arnau­da Djouma

Dopiero co Kole­jor­zowi udało się wykupić Jevti­cia z Bazylei, a już krążą pyta­nia jak dłu­go Szwa­j­car pozostanie w Poz­na­niu –  Nie wiem na ile zostanę. Sku­pi­am się na tym, by grać jak najlepiej. Chcę dać z siebie wszys­tko i pomoc klubowi najlepiej jak mogę. Cieszę się, że tutaj jestem, chce­my zdobyć Puchar Pol­s­ki i wal­czyć o mis­tr­zost­wo w lidze, a ja chcę się prezen­tować najlepiej jak umiem – przyznał.

Jevtić mógł już zimą wró­cić do Bazylei, jed­nak Lech osiągnął trans­fer­owy cel i Szwa­j­car pozostanie w Lechu jeszcze kil­ka sezonów – Cieszę się, że to całe zamieszanie wokół mnie już się skończyło. Sku­pi­ałem się na swo­jej grze i nie zaprzą­tałem sobie tym głowy. A czy było zain­tere­sowanie innych klubów? Tego nie wiem – stwierdz­ił Jevtć.

Najpóźniej do zespołu dołączył Arnaud Djoum, ale zapew­nia, że jest gotowy do gry – Jestem gotowy w 95% pro­cen­tach, by wal­czyć o miejsce w pier­wszej jede­nastce. Muszę jed­nak najpierw potrenować i poz­nać moich nowych kolegów.

Djoum do klubu został ściąg­nię­ty po to, by rywal­i­zować o miejsce w składzie z Łukaszem Trałką i zastępować go, gdy ten będzie pau­zował za kart­ki – Moja nom­i­nal­na pozy­c­ja to defen­sy­wny pomoc­nik, ale zdarza­ło się, ze tren­erzy wys­taw­iali mnie gdzie indziej. Ja jed­nak najlepiej czu­ję się na swo­jej pozy­cji – przyz­nał.

Urod­zony w Kamerunie piłkarz po lat­ach spotkał się w Lechu Tamasem Kadarem. Obaj kil­ka sezonów temu wys­tępowali w holen­der­skim Rodzie Kerkrade – Cieszę się, że mogę zagrać po raz kole­jny z osobą, którą znam. Nie spodziewałem się, że nastąpi to tak szy­bko. Prze­chodzę do zupełnie nowego klubu i będzie mi na pewno łatwiej w akli­matyza­cji – wyjaś­nia Djoum.

26letni piłkarz nie może się doczekać meczów na INEA Sta­dion­ie, ale twierdzi, że potrafi sobie radz­ić z presją, płynącą ze strony kibiców – W Tur­cji, gdzie grałem też kibice byli bard­zo fanaty­czni i jestem do tego przyzwycza­jony, potrafię sobie z tym radz­ić. Nie wiem dokład­nie jak to wyglą­da tutaj, ale myślę, że nie będę miał z tym wielkiego prob­le­mu – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.