11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.3min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Djurdjević: Będziemy walczć dopóki jest szansa na tytuł

djuka- Codzi­en­nie w medi­ach pojaw­ia­ją się wypowiedzi, że jesteśmy lep­si od Lecha. Orga­nizu­je­my już fetę. Fajnie, ale my sku­pi­amy się na grze i wygry­wa­niu meczów. Legia na razie gada, ale nie moż­na tego robić za dużo. My w ostat­nich meczach pokazu­je­my, że jesteśmy dobrze przy­go­towani do wal­ki o mis­tr­zost­wo — zaz­nacza Ivan Djurjdjević.


W opinii doświad­c­zonego Ser­ba kluc­zowe znacze­nie w walce o mis­tr­zost­wo może mieć spotkanie z Zagłę­biem Lubin, w którym udało się odwró­cić jego losy. - To był ważny mecz. Jesteśmy moc­nym zespołem, coraz lep­szym i pokazu­je­my to na boisku. Przed nami jeszcze kil­ka meczów, w których musimy to udowad­ni­ać — uważa piłkarz.

Lechi­ta uważa, że stra­ta pun­tkowa do Legii jest do odro­bi­enia i w tym momen­cie nie moż­na się na niej kon­cen­trować. - W sezonie mis­tr­zowskim mieliśmy 11 punk­tów straty. Zawsze pow­tarzam, że dopó­ki jest szansa będziemy wal­czyć. To samo było w zeszłym sezonie, kiedy wal­czyliśmy o puchary. Wychodzi na to, że dobrze gonimy, odra­bi­amy straty. Nie wiem czy lep­iej uciekać czy gonić, to zależy od wielu czyn­ników. Ważne jak się kończy sezon - zaz­nacza ‘Dju­ka”.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.