01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.49min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Djurdjević: Będziemy walczć dopóki jest szansa na tytuł

djuka- Codzi­en­nie w medi­ach pojaw­ia­ją się wypowiedzi, że jesteśmy lep­si od Lecha. Orga­nizu­je­my już fetę. Fajnie, ale my sku­pi­amy się na grze i wygry­wa­niu meczów. Legia na razie gada, ale nie moż­na tego robić za dużo. My w ostat­nich meczach pokazu­je­my, że jesteśmy dobrze przy­go­towani do wal­ki o mis­tr­zost­wo — zaz­nacza Ivan Djurjdjević.


W opinii doświad­c­zonego Ser­ba kluc­zowe znacze­nie w walce o mis­tr­zost­wo może mieć spotkanie z Zagłę­biem Lubin, w którym udało się odwró­cić jego losy. - To był ważny mecz. Jesteśmy moc­nym zespołem, coraz lep­szym i pokazu­je­my to na boisku. Przed nami jeszcze kil­ka meczów, w których musimy to udowad­ni­ać — uważa piłkarz.

Lechi­ta uważa, że stra­ta pun­tkowa do Legii jest do odro­bi­enia i w tym momen­cie nie moż­na się na niej kon­cen­trować. - W sezonie mis­tr­zowskim mieliśmy 11 punk­tów straty. Zawsze pow­tarzam, że dopó­ki jest szansa będziemy wal­czyć. To samo było w zeszłym sezonie, kiedy wal­czyliśmy o puchary. Wychodzi na to, że dobrze gonimy, odra­bi­amy straty. Nie wiem czy lep­iej uciekać czy gonić, to zależy od wielu czyn­ników. Ważne jak się kończy sezon - zaz­nacza ‘Dju­ka”.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.