03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.7godz.12min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Djurdjević: Konieczna jest równowaga i stabilizacja

Ivan Djur­d­je­vić jest zawod­nikiem, którego bram­ka w meczu z Cra­cov­ią na wyjeździe dała jedyne, od momen­tu powro­tu do Ekstrak­lasy, zwycięst­wo Lechowi na tym obiek­cie. – Pamię­tam duży śnieg w tam­tym meczu. To faj­na sprawa, że wtedy wygral­iśmy, ale ter­az jest nowa sytu­ac­ja. Myślimy tylko o następ­nym meczu – przyz­nał przed sobot­nim spotkaniem Serb.

Obroń­ca „Kole­jorza” wró­cił do osiem­nast­ki mec­zowej po prz­er­wie spowodowanej urazem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zagrał w najbliższym meczu. — Po zmi­an­ie szkole­niow­ca wygral­iśmy ostat­ni mecz. My musimy wró­cić na właś­ci­we tory, zagrać agresy­wnie i z przeko­naniem o zwycięst­wie – zauważył Djur­d­je­vić. — Kluc­zowe jest znalezie­nie równowa­gi, bo w tej chwili wygrane przeplatamy prze­grany­mi. Jeśli chce­my wal­czyć o najwyższe cele, to koniecz­na jest równowa­ga i sta­bi­liza­c­ja naszej sytu­acji - dodał.

Lechowi jed­nak w Krakowie (a w jed­nym spotka­niu w Sos­now­cu) nie gra się łat­wo. Obiekt przy Kałuży nie był w ostat­nim cza­sie dla nas przy­jazny. - Nie szukałbym tutaj prob­le­mu. To mecz, który trze­ba zagrać i wygrać. Dla nas mecz z Cra­cov­ią jest bard­zo ważny. Wiemy, jaka jest sytu­ac­ja. Jeśli chce­my wal­czyć o wyższe cele, a chce­my, to musimy zdobyć trzy punk­ty – podkreślił.

Dla kibiców to spotkanie jest meczem przy­jaźni. - Zawsze w meczach z Arką i Cra­cov­ią gra się trud­no. Myślę, że w tym meczu ter­az zagramy o zwycięst­wo, to bard­zo ważny dla nas mecz. Ter­az mamy taką sytu­ację, że nie może­my prze­gry­wać, musimy także znaleźć recep­tą na nasze prob­le­my – zaz­naczył piłkarz.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.