01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.13godz.36min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Djurdjević może zastąpić Henriqueza, ale nie tylko jego

ivan djuka djurdevićIvan Djur­d­je­vić wyda­je się być najpoważniejszym kandy­datem do zastąpi­enia Luisa Hen­riqueza. Obroń­ca Lecha dzisi­aj wró­cił z Panamy, gdzie w tym tygod­niu pochował ojca. Jego ewen­tu­al­ny wys­tęp stoi jed­nak pod znakiem zapytania.

- Pod wzglę­dem fizy­cznym na pewno będzie gotowy. Jeśli się nie mylę to pół roku temu wró­cił w piątek rano do Pol­s­ki, a w niedzielę zagral­iśmy mecz, w którym wys­tąpił - zaz­nacza Serb.

To właśnie on zastąpił w min­ioną niedzielę wskoczył do składu za Luisa Hen­riqueza. Na lewej stron­ie zagrał co praw­da Hubert Wołąkiewicz, lecz tego na pozy­cji stopera zastąpił “Dju­ka”. — Dla mnie nie ma prob­le­mu, żeby o wys­tępie dowiedzieć się kil­ka godzin przed meczem. Jestem gotowy na każdą sytu­ację i ewen­tu­al­ność - przyz­na­je Lechita.

Zresztą to nie jedy­na pozy­c­ja, na której w poniedzi­ałek może zagrać Ivan Djur­d­je­vić. W Białym­stokuj nie wys­tąpi na pewno Łukasz Trał­ka, który pauzu­je za kart­ki i również na środ­ku pomo­cy może zwol­nić się miejsce dla doświad­c­zonego piłkarza. — Na zaję­ci­ach gram na wielu pozy­c­jach. Jestem do tego przyzwycza­jony i przy­go­towany. Mogę zagrać z boku, w środ­ku. Dla mnie nie ma różni­cy — mówi Djurdjević.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.