11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.5godz.52min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Djurdjević może zastąpić Henriqueza, ale nie tylko jego

ivan djuka djurdevićIvan Djur­d­je­vić wyda­je się być najpoważniejszym kandy­datem do zastąpi­enia Luisa Hen­riqueza. Obroń­ca Lecha dzisi­aj wró­cił z Panamy, gdzie w tym tygod­niu pochował ojca. Jego ewen­tu­al­ny wys­tęp stoi jed­nak pod znakiem zapytania.

- Pod wzglę­dem fizy­cznym na pewno będzie gotowy. Jeśli się nie mylę to pół roku temu wró­cił w piątek rano do Pol­s­ki, a w niedzielę zagral­iśmy mecz, w którym wys­tąpił - zaz­nacza Serb.

To właśnie on zastąpił w min­ioną niedzielę wskoczył do składu za Luisa Hen­riqueza. Na lewej stron­ie zagrał co praw­da Hubert Wołąkiewicz, lecz tego na pozy­cji stopera zastąpił “Dju­ka”. — Dla mnie nie ma prob­le­mu, żeby o wys­tępie dowiedzieć się kil­ka godzin przed meczem. Jestem gotowy na każdą sytu­ację i ewen­tu­al­ność - przyz­na­je Lechita.

Zresztą to nie jedy­na pozy­c­ja, na której w poniedzi­ałek może zagrać Ivan Djur­d­je­vić. W Białym­stokuj nie wys­tąpi na pewno Łukasz Trał­ka, który pauzu­je za kart­ki i również na środ­ku pomo­cy może zwol­nić się miejsce dla doświad­c­zonego piłkarza. — Na zaję­ci­ach gram na wielu pozy­c­jach. Jestem do tego przyzwycza­jony i przy­go­towany. Mogę zagrać z boku, w środ­ku. Dla mnie nie ma różni­cy — mówi Djurdjević.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.