Djurdjević: Nie ma z czego się cieszyć

- Wiedzieliśmy, że jedyną odpowiedź na naszą słabą grę będzie wygranie z ŁKS-em. Nie wes­zliśmy dobrze w meczu, ale gdy już strzelil­iśmy to poszło w miarę łat­wo. Od początku byliśmy ner­wowi, bo była pres­ja, aby wygrać. Po pier­wszej bram­ce było nam trochę łatwiej – komen­tu­je Ivan Djurdjević.

Serb zastąpił dzisi­aj w bloku defen­sy­wnym Huber­ta Wołąkiewicza, który nie wys­tąpił z powodu urazu. – Ja jestem osobą, która jest gotowa do gry w każdym meczu. Jestem po to, aby siedzieć na ław­ce i zagrać, gdy będę musi­ał. Obo­jęt­nie kto pojaw­ił­by się na boisku, dał­by z siebie wszys­tko. To sprawa szkole­niow­ca, kto będzie grał. Ja muszę wykony­wać swo­ją pracę – uważa.

Obroń­ca Lecha przyz­nał, że choć efek­towne było dzisiejsze zwycięst­wo, to jego styl nie był najlep­szy. – W piłce moż­na grać ład­nie, ale tak się nie wygry­wa. Cza­sa­mi styl nie jest ważny, a trzy punk­ty. Chce­my wejść na szczyt, więc nie ma z czego się cieszyć, bo jeszcze przed nami wiele pra­cy. Przed nami ostat­ni mecz, który trze­ba wygrać, aby pozostać w walce o tytuł. W Lechu tak jest, że nie ma euforii, bo każdy kole­jny mecz jest dla nas niezwyk­le ważny – zaznacza.

Ivan przyz­na­je również, że szanu­je opinię kibiców doty­czącą tren­era. Ci w trak­cie meczu, mimo wysok­iego prowadzenia, doma­gali się zwol­nienia Hisz­pana. – Zawod­ni­cy są od gra­nia, zawsze na tym musza się skupić. Jeśli będziemy dobrze grali i wygry­wali, to nie będzie prob­le­mu. To pra­wo kibiców, ich reakc­ja na to co się dzieję, a my ją szanu­je­my. Będziemy wal­czyć, aby zmienić obraz zespołu z ostat­nich meczów, a dzisi­aj zro­bil­iśmy ku temu pier­wszy krok – twierdzi Serb.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Legia Warszawa - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Śląsk Wrocław - Warta Poznań

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress