07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.23godz.42min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Djurdjević: Nie ma z czego się cieszyć

- Wiedzieliśmy, że jedyną odpowiedź na naszą słabą grę będzie wygranie z ŁKS-em. Nie wes­zliśmy dobrze w meczu, ale gdy już strzelil­iśmy to poszło w miarę łat­wo. Od początku byliśmy ner­wowi, bo była pres­ja, aby wygrać. Po pier­wszej bram­ce było nam trochę łatwiej – komen­tu­je Ivan Djurdjević.

Serb zastąpił dzisi­aj w bloku defen­sy­wnym Huber­ta Wołąkiewicza, który nie wys­tąpił z powodu urazu. – Ja jestem osobą, która jest gotowa do gry w każdym meczu. Jestem po to, aby siedzieć na ław­ce i zagrać, gdy będę musi­ał. Obo­jęt­nie kto pojaw­ił­by się na boisku, dał­by z siebie wszys­tko. To sprawa szkole­niow­ca, kto będzie grał. Ja muszę wykony­wać swo­ją pracę – uważa.

Obroń­ca Lecha przyz­nał, że choć efek­towne było dzisiejsze zwycięst­wo, to jego styl nie był najlep­szy. – W piłce moż­na grać ład­nie, ale tak się nie wygry­wa. Cza­sa­mi styl nie jest ważny, a trzy punk­ty. Chce­my wejść na szczyt, więc nie ma z czego się cieszyć, bo jeszcze przed nami wiele pra­cy. Przed nami ostat­ni mecz, który trze­ba wygrać, aby pozostać w walce o tytuł. W Lechu tak jest, że nie ma euforii, bo każdy kole­jny mecz jest dla nas niezwyk­le ważny – zaznacza.

Ivan przyz­na­je również, że szanu­je opinię kibiców doty­czącą tren­era. Ci w trak­cie meczu, mimo wysok­iego prowadzenia, doma­gali się zwol­nienia Hisz­pana. – Zawod­ni­cy są od gra­nia, zawsze na tym musza się skupić. Jeśli będziemy dobrze grali i wygry­wali, to nie będzie prob­le­mu. To pra­wo kibiców, ich reakc­ja na to co się dzieję, a my ją szanu­je­my. Będziemy wal­czyć, aby zmienić obraz zespołu z ostat­nich meczów, a dzisi­aj zro­bil­iśmy ku temu pier­wszy krok – twierdzi Serb.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.