06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
5dn.1godz.55min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Djurdjević spotkał się w FORZY z kibicami

Wczo­raj wiec­zorem goś­ciem spec­jal­nym Pubu FORZA był Ivan Djur­d­je­vić. Serb na zaprosze­nie FORZY, Kibol­skiej Ligi Kole­jorza oraz LechNews.pl spotkał się z kibi­ca­mi Lecha, a także wziął udzi­ał w licy­tacji na rzecz chorego Mikoła­ja Domańskiego.

Spotkanie było okazją nie tylko do zro­bi­enia sobie wspól­nego, pamiątkowego zdję­cia czy wzię­cia auto­gra­fu, ale również roz­mowy z piłkarzem. Kibice obe­jrzeli razem z piłkarzem Lecha mecze elim­i­na­cyjne do Mis­tr­zostw Europy w 2012 roku m.in. Ser­bia — Włochy, które bard­zo intere­sowało naszego goś­cia, Ivana Djurdjevicia.

Po jego zakończe­niu wyl­i­cy­towane zostało 9 koszulek przekazanych spec­jal­nie na akcję przez sklep TIFOSI, które pod­pisał Ivan Djur­d­je­vić. Najwięk­sze emoc­je wzbudz­iła jed­nak licy­tac­ja unika­towej koszul­ki drużyny KKS Wiara Lecha z meczów Pucharu Pol­s­ki, które zostały roze­grane w sierp­niu i wrześniu. Akty­wnym licy­ta­torem był sam piłkarz, które­mu udało się zdobyć dwie koszul­ki. Na jed­nej z nich pod­pisali się uczest­ni­cy spotkania.

Piłkarz Lecha otrzy­mał od kibiców w podz­iękowa­niu za spotkanie oraz budowanie dobrych relacji z kibi­ca­mi pamiątkową koszulkę oraz statuetkę.

Na cel Mikoła­ja Domańskiego zebra­no pon­ad 1500 zł. Całkow­ity koszt licy­tacji oraz zebranych do pusz­ki pieniędzy zostanie przekazany chore­mu chłopcu.

 

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.