11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.6godz.42min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Djurdjević: W zespole zmienia się generacja

ivan djurdjevic piotr rutkowski- Swo­jej decyzji już nie zmienię. Nawet jeśli zdobędziemy mis­tr­zost­wo. Ale gdy­by się udało, to było­by pięknie zakończe­nie mojej kari­ery — mówi Ivan Djurdjević.

Doświad­c­zony Serb w niedziele zagrał pełne 90 min­ut. W dniu meczu o śmier­ci swo­jego ojca dowiedzi­ał się Luis Hen­riquez i to właśnie Ivan Djur­d­je­vić zastąpił lewego obrońcę Lecha, cho­ci­aż nie zagrał na jego pozy­cji. Serb zagrał na środ­ku defen­sy­wy za Huber­ta Wołąkiewicza, który wys­tąpił na lewej stron­ie obrony. - To przykra sprawa dla Luisa. Wygral­iśmy ten mecz i chcieliśmy to zwycięst­wo zad­edykować Luisowi i jego ojcu - przyz­na­je piłkarz.

W niedzielę Lech prz­er­wał trwa­jącą pon­ad 900 dni passę, pod­czas której “Kole­jorz” nie potrafił wygrać meczu, gdy jako pier­wszy tracił bramkę. W końcu jed­nak udało się ją prz­er­wać. — Trud­no powiedzieć, co o tym zade­cy­dowało. Było dużo zmi­an w zes­pole. Nie wszyscy zdawali sobie sprawę jakie wyma­gania wiążą się z grą w Lechu. To ciśnie­nie i dodatkowa pres­ja, ale one nie powin­na wiązać nóg, a moty­wować — zaz­nacza “Dju­ka”. — Zmienia się gen­er­ac­ja w zes­pole. Zaraz ja i Rejsik skończymy kari­erę i też będzie trze­ba cza­su, aby coś się zmieniło — dodaje.

W najbliższy meczu Lech zagra w środ­ku pola bez Łukasza Trał­ki, który pauzu­je za kart­ki. Na jego pozy­cji może zagrać właśnie Ivan Djur­d­je­vić. Nie wiado­mo także jak będzie wyglą­dała sytu­ac­ja Luisa Hen­riqueza. Piłkarz ma wró­cić z Panamy jeszcze w tym tygod­niu, ale trud­no powiedzieć czy będzie wstanie zagrać. - Jestem przy­go­towany do gry i mogę wys­tąpić w dwóch meczach z rzę­du. Czu­ję się dobre na boisku i czekam na syg­nał tren­era — zaz­nacza zawodnik.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.