01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.27min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Djurdjević: W zespole zmienia się generacja

ivan djurdjevic piotr rutkowski- Swo­jej decyzji już nie zmienię. Nawet jeśli zdobędziemy mis­tr­zost­wo. Ale gdy­by się udało, to było­by pięknie zakończe­nie mojej kari­ery — mówi Ivan Djurdjević.

Doświad­c­zony Serb w niedziele zagrał pełne 90 min­ut. W dniu meczu o śmier­ci swo­jego ojca dowiedzi­ał się Luis Hen­riquez i to właśnie Ivan Djur­d­je­vić zastąpił lewego obrońcę Lecha, cho­ci­aż nie zagrał na jego pozy­cji. Serb zagrał na środ­ku defen­sy­wy za Huber­ta Wołąkiewicza, który wys­tąpił na lewej stron­ie obrony. - To przykra sprawa dla Luisa. Wygral­iśmy ten mecz i chcieliśmy to zwycięst­wo zad­edykować Luisowi i jego ojcu - przyz­na­je piłkarz.

W niedzielę Lech prz­er­wał trwa­jącą pon­ad 900 dni passę, pod­czas której “Kole­jorz” nie potrafił wygrać meczu, gdy jako pier­wszy tracił bramkę. W końcu jed­nak udało się ją prz­er­wać. — Trud­no powiedzieć, co o tym zade­cy­dowało. Było dużo zmi­an w zes­pole. Nie wszyscy zdawali sobie sprawę jakie wyma­gania wiążą się z grą w Lechu. To ciśnie­nie i dodatkowa pres­ja, ale one nie powin­na wiązać nóg, a moty­wować — zaz­nacza “Dju­ka”. — Zmienia się gen­er­ac­ja w zes­pole. Zaraz ja i Rejsik skończymy kari­erę i też będzie trze­ba cza­su, aby coś się zmieniło — dodaje.

W najbliższy meczu Lech zagra w środ­ku pola bez Łukasza Trał­ki, który pauzu­je za kart­ki. Na jego pozy­cji może zagrać właśnie Ivan Djur­d­je­vić. Nie wiado­mo także jak będzie wyglą­dała sytu­ac­ja Luisa Hen­riqueza. Piłkarz ma wró­cić z Panamy jeszcze w tym tygod­niu, ale trud­no powiedzieć czy będzie wstanie zagrać. - Jestem przy­go­towany do gry i mogę wys­tąpić w dwóch meczach z rzę­du. Czu­ję się dobre na boisku i czekam na syg­nał tren­era — zaz­nacza zawodnik.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.