06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.13godz.2min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Djurdjević wraca do treningów

Ivana Djur­d­je­vi­cia w ostat­nim cza­sie nie omi­jały prob­le­my. Wpierw musi­ał pau­zować ze wzglę­du na uraz, jakiego nabaw­ił się w meczu z Wisłą Kraków, a później borykał się z grypą. Ter­az jed­nak wszys­tko wraca do normy i Serb jest gotowy do gry w piątkowym meczu z Koroną.

Sztab szkole­niowy nie mógł sko­rzys­tać z obroń­cy Lecha w czterech meczach. W tym cza­sie szan­sę gry otrzy­mał młody Marcin Kamińs­ki, który na boisku radz­ił sobie całkiem nieźle. Jose Mari Bakero przez blisko miesiąc mógł sko­rzys­tać z zaled­wie czterech obrońców. W tej chwili piłkarze będą musieli z powrotem zacząć rywal­i­zować o miejsce w defen­sy­wie Lecha.

Djur­d­je­vić w poprzed­nim tygod­niu jeszcze chorował i nie uczest­niczył w treningach zespołu. W niedzielę zagrał już jed­nak 45 min­ut w meczu Młodej Ekstrak­lasy. Było to dla niego pier­wszy kon­takt z piłką od dłuższego cza­su. Ivan będzie brany pod uwagę w usta­la­niu składu na najbliższy mecz. Serb będzie musi­ał jed­nak ciężko pra­cow­ać nad powrotem do wysok­iej formy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.