02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.5godz.20min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Djurdjević: Wykonywaliśmy założenia trenera

Ivan Djur­d­je­vić, podob­nie jak cała druży­na wczo­raj, nie roze­grał pory­wa­jącego spotka­nia. Brakował trochę jego odbiorów w środ­ku pola, jed­nak — zresztą jak zawsze — nie moż­na Djuce odmówić woli walki.

Djur­d­je­vić na spoko­jnie przeanal­i­zował wczo­ra­jsze spotkanie. - Wiado­mo, nie jest wesoło, ale to jest tylko pił­ka noż­na. Trze­ba się z tym przes­pać ter­az, zas­tanow­ić nad tym i wyciągnąć wnios­ki. W niedzielę mamy ważny mecz, który może pomóc wal­czyć nam o mis­tr­zost­wo Pol­s­ki. Trze­ba wygrać ten mecz i iść w górę w tabeli.

— My jesteśmy zawod­nika­mi, nie planu­je­my, jak grać, po pros­tu wykonu­je­my zada­nia, które są założone od początku — powiedzi­ał na tem­at wczo­ra­jszej tak­ty­ki 34-latek.

Pier­wsza połowa to była masakra. W drugiej częś­ci gry gral­iśmy tak, jak powin­niśmy od początku. Mieliśmy swo­je okaz­je. Ale myślę, że Sport­ing Bra­ga zasłuże­nie prze­chodzi dalej — szcz­erze pod­sumował wczo­ra­jszy mecz.

Djur­d­je­vić jed­nak bard­zo żału­je i, jak sam pod­kreśla, nie wiado­mo, kiedy może pojaw­ić się kole­j­na taka szansa. — Może­my ter­az mówić, że była to faj­na przy­go­da, że nikt liczył, że aż dotąd dojdziemy, ale znowu myślę, że zosta­je taki gorz­ki smak tego wszys­tkiego, bo nie wiado­mo, kiedy będzie następ­na okazja.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.