07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.54min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Djurdjević za Trałkę? Trener podjął już wstępną decyzję

Wszys­tko jed­nak wskazu­je, że Ivan Djur­d­je­vić obok Szy­mona Drew­ni­a­ka będą tworzyli duet defen­sy­wnych pomoc­ników. – Wstęp­ną decyzję już pod­jąłem. Nie jest ona jeszcze ostate­cz­na. Zawod­ni­cy skład poz­na­ją dopiero w dniu meczu – przyz­nał Mar­iusz Rumak.

Ze spoko­jem do ewen­tu­al­nego wys­tępu pod­chodzi także Ivan Djur­d­je­vić. — To nie ja usta­lam skład. Jeśli wejdę na boisku, to będę chci­ał dać z siebie wszys­tko. Każdy zawod­nik Lecha musi być przy­go­towany do gry — uważa piłkarz.

Zdaniem „Dju­ki” kwes­t­ia awan­su nie jest jeszcze przesąd­zona i o wszys­tkim zade­cy­du­je drugie spotkanie. — Nie może­my spać spoko­jnie. To jest pił­ka noż­na i wiele może się zdarzyć. Wyda­je się, że 2:0 to dobry wynik, ale jed­na bram­ka może wiele zmienić — zaz­nacza Serb. — Musimy grać twar­do i być zde­ter­mi­nowani. Na pewno nie może­my myśleć, że już awan­sowal­iśmy - dodaje.

To jed­nak Serb jest najpoważniejszym kandy­datem do zastąpi­enia Łukasza Trał­ki, który z powodu urazu nie mógł pole­cieć z drużyną do Kazach­stanu. Nie wiado­mo także czy tren­er zde­cy­du­je się na wys­tęp od pier­wszej min­u­ty Rafała Murawskiego, który dopiero na początku lip­ca wznow­ił trenin­gi z zespołem. - Rafał pokazał, że jego wejś­cie pod­niosło jakość gry zespołu. Na pewno to potrzeb­ny zawod­nik. Nie wyk­luczam, że zagra od początku – mówi trener.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.