Djurdjević za Trałkę? Trener podjął już wstępną decyzję

Wszys­tko jed­nak wskazu­je, że Ivan Djur­d­je­vić obok Szy­mona Drew­ni­a­ka będą tworzyli duet defen­sy­wnych pomoc­ników. – Wstęp­ną decyzję już pod­jąłem. Nie jest ona jeszcze ostate­cz­na. Zawod­ni­cy skład poz­na­ją dopiero w dniu meczu – przyz­nał Mar­iusz Rumak.

Ze spoko­jem do ewen­tu­al­nego wys­tępu pod­chodzi także Ivan Djur­d­je­vić. — To nie ja usta­lam skład. Jeśli wejdę na boisku, to będę chci­ał dać z siebie wszys­tko. Każdy zawod­nik Lecha musi być przy­go­towany do gry — uważa piłkarz.

Zdaniem „Dju­ki” kwes­t­ia awan­su nie jest jeszcze przesąd­zona i o wszys­tkim zade­cy­du­je drugie spotkanie. — Nie może­my spać spoko­jnie. To jest pił­ka noż­na i wiele może się zdarzyć. Wyda­je się, że 2:0 to dobry wynik, ale jed­na bram­ka może wiele zmienić — zaz­nacza Serb. — Musimy grać twar­do i być zde­ter­mi­nowani. Na pewno nie może­my myśleć, że już awan­sowal­iśmy - dodaje.

To jed­nak Serb jest najpoważniejszym kandy­datem do zastąpi­enia Łukasza Trał­ki, który z powodu urazu nie mógł pole­cieć z drużyną do Kazach­stanu. Nie wiado­mo także czy tren­er zde­cy­du­je się na wys­tęp od pier­wszej min­u­ty Rafała Murawskiego, który dopiero na początku lip­ca wznow­ił trenin­gi z zespołem. - Rafał pokazał, że jego wejś­cie pod­niosło jakość gry zespołu. Na pewno to potrzeb­ny zawod­nik. Nie wyk­luczam, że zagra od początku – mówi trener.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Legia Warszawa - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Śląsk Wrocław - Warta Poznań

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress