06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.19godz.18min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Dla kogo opaska kapitana?

Dla kogo opaska kapitana?

Kole­jorz prze­by­wa na drugim zgrupowa­niu w tureckim Belek. Oprócz szli­fowa­nia formy, druży­na wybierze tam piłkarza, który będzie pełnił rolę kapitana.

Wraz z początkiem sezonu opaskę kap­i­tańską nosił Hubert Wołąkiewicz. Gdy z Lechem pożeg­nał się Mar­iusz Rumak i jego miejsce zajął Maciej Sko­rża, nastąpiła też zmi­ana kap­i­tana w zes­pole. Huber­ta Wołąkiewicza zastąpił Łukasz Trał­ka. Były piłkarz warsza­wskiej Polonii z obow­iązków wywiązu­je się bard­zo solid­nie i niczego nie moż­na mu zarzu­cić. Cza­sem jed­nak braku­je mu tego „czegoś”, co powinien mieć każdy kap­i­tan. Braku­je mu charyzmy, charak­teru i wal­ki za Lecha do ostat­niego tchu.

Pytanie, czy Trał­ka pozostanie kap­i­tanem na rundę wiosen­ną? Wyda­je się, że tak, tym bardziej, że zarówno tren­er Sko­rża jak i koledzy w szat­ni nie narzeka­ją na postawę Trałki.

W kulu­arach coraz częś­ciej pojaw­ia­ją się głosy, że opaskę po Trałce powinien prze­jąć młody Tomasz Kędzio­ra. 20-let­ni obroń­ca wiele razy pokazy­wał, że prócz umiejęt­noś­ci piłkars­kich ma tez dar wstrząśnię­cia drużyną i wpły­wa na lep­sza grę kolegów, a przede wszys­tkim potrafi wziąć ciężar gry na swo­je barki.

Ken­di doświad­cze­nie w tej roli już ma. Tren­er Marcin Dor­na mianował go kap­i­tanem kadry młodzieżowej do lat 20. Być może zapro­cen­tu­je to przy wyborze kap­i­tana Poz­nańskiej Lokomotywy?

Kto na wios­nę założy opaskę kap­i­tana? Tego dowiemy się na pewno w prze­ciągu kilku dni. My typu­je­my jed­nak, że tę funkcję dalej będzie pełnił Łukasz Trał­ka, a na Tom­ka Kędziorę przyjdzie jeszcze czas.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.