Dlaczego Wilk może zagrać z Lechem?

Jakub Wilk zimą został wypoży­c­zony z poz­nańskiego Lecha do Lechii Gdańsk. I w prze­ci­wieńst­wie do Jac­ka Kieł­ba, który ten sezon spędza w kieleck­iej Koronie, będzie mógł wys­tąpić w meczu prze­ci­wko “Kole­jor­zowi”.

Gdańszczanie zas­trzegli sobie pra­wo pier­wokupu zawod­ni­ka po sezonie i właśnie z tego powodu Wilk może zagrać w niedziel­nym meczu.

Lewy pomoc­nik zagrał wios­ną w barwach biało-zielonych we wszys­t­kich ośmiu meczach. W każdy spotka­niu na boisku prze­by­wał od pier­wszego do ostat­niego gwiz­d­ka sędziego. Dostał w tym cza­sie dwie żółte.

Jed­nak tren­er Lechii, Paweł Janas, miejsce dla Wil­ka znalazł na lewej obronie. Ten nie jest z tego powodu niezad­owolony. — Cieszę się, że mogę grać w pier­wszym składzie. Zdrowie dopisu­je, a to, gdzie tren­er mnie ustawi, tam zagram i w każdym meczu dam z siebie wszys­tko — mówił na początku rundy wiosennej.

Wilk roz­gry­wa całkiem poprawne spotka­nia w barwach Lechii. Czy jest możli­wy jego powrót do macierzys­tego zespołu po sezonie? Tren­er Mar­iusz Rumak nie chce konkret­nie wypowiedzieć w tej kwestii. — Może do nas wró­cić, jeśli zespół budowany latem będzie go potrze­bował. Z anal­izą poczekam jed­nak do koń­ca sezonu, pozostało pięć meczów.

Pier­wszym z tych pię­ciu meczów będzie właśnie spotkanie z Lechem. Zapewne Wilk będzie chci­ał co nieco udowod­nić niek­tórym osobom. Postara się na pewno o jak najlep­szy wys­tęp, co może mu pomóc wró­cić do Lecha na sezon 2012/13.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress