01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-7godz.-12min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Długa przerwa Makiego

Długa przerwa Makiego

We wczo­ra­jszym meczu Maciej Makuszews­ki nabaw­ił się poważnej kon­tuzji, która na dłuższy czas wyk­luczy go z gry.

Jeszcze w pier­wszej połowie star­cia z Cra­cov­ią skrzy­dłowy Kole­jorza przewró­cił się w polu karnym rywali i po kilku min­u­tach ze łza­mi w oczach i przy wspar­ciu lekarzy opuszczał murawę. Od początku mówiło się zer­wanych więzadłach pobocznych w kolanie. Po rezo­nan­sie mag­ne­ty­cznym wyni­ki okaza­ły jeszcze gorsze. Maki zer­wał więzadła boczne i krzyżowe. To nie tylko koniec roku dla skrzy­dłowego, ale pewnie też i sezonu, bowiem prz­er­wa w treningach może potr­wa od sześ­ciu do dziewię­ciu miesięcy.

- Uszkodze­niu uległy dwa więzadła w staw­ie kolanowym: więzadło poboczne boczne i krzyżowe przed­nie. Aby kolano odzyskało sta­bil­ność konieczne jest lecze­nie oper­a­cyjne. W zależnoś­ci od prze­biegu reha­bil­i­tacji Macie­ja czeka około 6–9‑miesięczna reha­bil­i­tac­ja — czy­tamy na ofic­jal­nej stron­ie klubu słowa dr Andrze­ja Pydy.

Makuszews­ki był jed­nym z ważniejsz­cyh piłkarzy Nena­da Bjel­i­cy. W tym seoznie zdobył już pięć bramek i zal­iczył sześć asysty. Dobra gra w klu­bie została zauważona przez Adama Nawałkę. Makuszews­ki zade­bi­u­tował w kadrze i miał sporą możli­wość wyjaz­du na Mundi­al. Ter­az czeka go bard­zo dłu­ga reha­bil­tac­ja, a szansa na wyjazd do Rosji zmalała prak­ty­cznie do zera.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.