Do Krakowa można było zabrać młodzież

lnminiaturka portalLech zabrał do Krakowa 16 zawod­ników. Słown­ie — szes­nas­tu. — Zmi­any mogliśmy zro­bić trzy i właśnie tylu zdrowych piłkarzy miałem na ław­ce — mówił tren­er. Czy oby na pewno?

Mamy w Poz­na­niu, a w zasadzie we Wronkach ponoć fajną Akademię. Ponoć, bo nie widać póki co efek­tów jej pra­cy. W sum­ie, sko­ro wys­tar­towała przed niespeł­na rok­iem, to trud­no się dzi­wić. Ale młodzież utal­en­towaną ponoć już mamy.

Dlaczego więc nie zabrać do Krakowa młodych? Przed tygod­niem na wycieczkę do Niecieczy zabrał się Bar­ry Dou­glas. - Miał poczuć atmos­ferę meczów, zobaczyć jak to wyglą­da — tłu­maczył tren­er. A młody to już nie mógł, sko­ro zdrowych seniorów nie było?

Sko­ro trzech zdrowych zawod­ników było na ław­ce, to pozostałych dwóch nie było gotowych do gry. Wprowadza­jmy więc młodzież. — Czterech moich piłkarzy nie powin­no pojaw­ić się tego dnia na boisku — narzekał szkole­niowiec Lecha. No, ale to on ich wys­taw­ił. Moż­na było pograć młody­mi chłopaka­mi, którzy zebral­i­by doświad­cze­nie. Bie­gal­i­by, wal­czyli, bo to Ekstrak­lasa. Spełnie­nie marzeń każdego mało­la­ta, który bie­ga za piłką po podwórko.

I sko­ro jeszcze oni nie zasługu­ją na grę, to czy zasługi­wało tych czterech, którzy nie powin­ni się pojaw­ić na boisku? Czy zagrali za zasługi?

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress