01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
7dn.9godz.10min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Do the Poznań”!

Pon­ad trzy miesiące temu, na City of Man­ches­ter Sta­di­um “The Cit­i­zens” pode­j­mowali Lecha Poz­nań. Zawod­nikom “Kole­jorza” nie udało się (w tam­tym meczu) spraw­ić niespodzian­ki i dać we zna­ki tamte­jszym fanom. Czego nie zro­bili piłkarze — zro­bili kibole.

Coś co na sta­dionach, na których wys­tępu­je Lech, jest nor­mal­noś­cią, dla Anglików było czymś nowym. Fan­tasty­cznej atmos­fery na try­bunach i kibi­cow­a­nia mimo prze­gry­wa­nia — tego nie da się kupić..

Fanom “The Blues” najbardziej w pamięć zapadła sytu­ac­ja, w której kibice Lecha odwraca­ją się ple­ca­mi do boiska i obe­j­mu­jąc się — ryt­micznie pod­skaku­ją. Coś podob­ne­go chcieli­by mieć na CoMS Bry­tyjczy­cy. W związku z tym postanow­ili robić tak po każdej bram­ce zdobytej przez swój ukochany zespół. Wspom­i­nali o tym już chwilę po październikowym meczu.

Na ofic­jal­nej stron­ie inter­ne­towej Man­ches­teru City ponown­ie wspom­i­na­ją o “Do the Poz­nań”, co w dosłownym tłu­macze­niu oznacza “Rób­my Poz­nań”. Może­my znaleźć także filmik ukazu­ją­cy jed­ną taką sytu­acją — po strze­le­niu bram­ki przez “The Cit­i­zens” w meczu z West Bromwich Albion.

Cho­ci­aż jeszcze do kiboli im jeszcze daleko, to widać, że kibice Lecha zaczy­na­ją wyz­naczać stan­dardy już nie tylko na ekstrak­la­sowych boiskach, ale także europe­js­kich. Oby na tym się nie skończyło.

Do the Poz­nań” w wyko­na­niu kibiców MC.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.