02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.29min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Dobra postawa Henriuqeza w turnieju

Reprezen­tac­ja Panamy była najwięk­szą niespodzianką w tegorocznym Zło­tym Pucharze CONCACAF. Zajęli trze­cie miejsce, prze­gry­wa­jąc w pół­fi­nale ze Stana­mi Zjed­noc­zony­mi. Duża w tym sukce­sie zasłu­ga Luisa Hen­riqueza — obroń­cy Lecha Poznań.

Lewy obroń­ca “Kole­jorza” wys­tąpił we wszys­t­kich trzech meczach fazy grupowej, w pełnym wymi­arze cza­sowym. Do tego, w pier­wszym meczu z Gwadelupą, to po faulu na nim z boiska wyle­ci­ał Mick­ael Tacal­fred. Z dwoma zwycięst­wa­mi i remisem, „La Marea Roja” wygrała, niespodziewanie, grupę C.

W ćwierć­fi­nałowym meczu z Sal­wadorem Hen­riquez z murawy zszedł w 85. min­u­cie, przy stanie 1:o dla prze­ci­wni­ka. Cztery min­u­ty później był już remis, a o awan­sie zade­cy­dowały rzu­ty karne, które lep­iej wykony­wali koledzy Luisa. Warto powiedzieć, że i gol dla Sal­wadoru, i dla Panamy zostały uznane niesłusznie. W pier­wszym przy­pad­ku nie było faulu, a w drugim — pił­ka nie przekroczyła linii bramkowej. Do tego obie ekipy kończyły mecz w dziesiątkę.

W pół­fi­nale Pana­ma ponown­ie spotkała się z USA. Tym razem nie udało się wygrać. Zawod­nik Lecha roze­grał cały mecz, a w pier­wszej połowie obe­jrzał żółtą kartkę. Jedyną w tym turnieju. Ostate­cznie reprezen­tac­ja Panamy zajęła trze­cie miejsce (ex aequo z Hodurasem) w Gold Cupie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.