Dojazd do Kaźmierza na mecz Pucharu Polski

Kibice Lecha nie mają w tym sezonie wielu okazji do wyjazdów na mecze “Kole­jorza”. Ze wzglę­du na udzi­ał drużyny KKS Wiara Lecha w roz­gry­wkach Pucharu Pol­s­ki nadarzyła się okaz­ja, aby wyjechać na spotkanie z Czarny­mi do Kaźmierza Wielkopol­skiego. Jak tam dojechać?

Mecz rozpoczy­na się o 17:00 w środę. Do Kaźmierza Wielkopol­skiego moż­na dojechać samo­cho­dem, drogą wylo­tową z Poz­na­nia nr 92 oraz komu­nikacją miejską. TP-Bus orga­nizu­ją­cy trans­port na tej trasie udostęp­ni kibi­com 2 auto­busy. Bile­ty dostęp­ne będą na przys­tanku MPK na Ogro­dach, skąd odjeżdża bus.

Ich cena wynosi 2,40/4,80 w kiosku oraz u kierow­cy 2,70/5,40. Warto w bile­ty zaopa­trzyć się wcześniej, w kiosku, aby nie opóź­ni­ać wyjaz­du autobusu.

Auto­busy odjeżdża­ją o 15.50 z ul. Now­ina. Wyjazd z Kaźmierza jest 19.20. Jeśli ktoś się spóźni na odjazd o 15:50, to o 16 ma lin­iówkę TP-Bus do Kaźmierza z tego samego przys­tanku, lecz dojazd do Kaźmierza planowany jest na godz­inę rozpoczę­cia meczu. Jeśli ktoś się spóźni jeszcze bardziej to o 16.20 ma auto­bus lini 102 ze Szpitalnej.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress