Douglas: Strzelec bramki to ważniejsza postać

Douglas: Strzelec bramki to ważniejsza postać

W meczu ze Śląskiem Wrocław szkoc­ki obroń­ca zan­otował dwie asysty przy bramkach Kaspra Hamalaine­na oraz Paulusa Arajuuriego.

- W dziecińst­wie trenowałem wykony­wanie rzutów wol­nych, a później, gdy zacząłem trenować, to zostawałem po treningach, by jeszcze bardzie doskon­al­ić ten ele­ment – mówił na przed­mec­zowej kon­fer­encji Douglas.

Szkot potrafi bard­zo dobrze obsłużyć part­nerów z pola, którzy bard­zo częs­to zna­j­du­ją drogę do siat­ki – Strz­elec bram­ki to ważniejsza postać, bo ona pod­wyższa wynik. Dla mnie ważne jest to, że mogę dobrze podać. Druży­na wie, jak zagram i to mnie cieszy. Pamię­ta­jmy, że pił­ka noż­na to sport drużynowy, a nie indywidualny.

Jutro lechi­ci roze­gra­ją ostat­ni mecz rundy zasad­niczej w Biel­sku-Białej, a już w sobotę finał Pucharu Pol­s­ki na Sta­dion­ie Nar­o­dowym – Ja nie myślę jeszcze o finale Pucharu Pol­s­ki, kon­cen­tru­ję się na meczu z Podbeskidziem, bo musimy go wygrać – przyz­na­je Szkot.

W poprzed­niej rundzie Górale z Poz­na­nia wywieźli remis, strze­la­jąc bramkę w ostat­nich min­u­tach – Wiemy jak gra Podbeskidzie, ale wiemy też, jak my musimy zagrać, by spraw­ić, że to oni się pod­porząd­ku­ją naszej grze.

Dou­glas na swoim kon­cie m trzy żółte kart­ki i ewen­tu­al­ny kar­tonik w jutrze­jszym meczu wyk­lucz go z meczu z Legią w rundzie finałowej –Nie mogę o tym myśleć, bo to powodu­je błędy. Muszę zagrać jak najlepiej i mieć nadzieję, że żółtej kart­ki nie obe­jrzę – kończy Barry.

ejberempire

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress