01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.7godz.47min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Dramatyczna sytuacja w defensywie, Dyzio nie zagra?

Grze­gorz Woj­towiak w meczu z GKS-em Bełchatów doz­nał urazu i od cza­su tego spotka­nia nie trenował. Dzisi­aj “Kole­jorz” trenował przed połud­niem i w zaję­ci­ach kap­i­tan Lecha nie uczest­niczył. To już trze­ci piłkarz z for­ma­cji obron­nej, który jest kon­tuzjowany. Lekarze pode­jrze­wa­ją uszkodze­nie łękot­ki, co oznacza, że jego wys­tęp w piątkowym meczu jest wykluczony.

Do dys­pozy­cji sztabu szkole­niowego pozostało czterech obrońców: Wołąkiewicz, Kamińs­ki, Djur­de­vić i Hen­riquez. Lech będzie ter­az szukał uzu­pełnienia tej for­ma­cji. Media speku­lu­ją o zain­tere­sowa­niu Mar­ciano Brumą, który wczo­raj miał odbyć testy medy­czne w klin­ice RehaSport.

Jeden piłkarz to może być jed­nak za mało, bo sytu­ac­ja może pow­tarzać się nadal, gdy okaże się, że Wojtkowiak będzie musi­ał pau­zować przez dłuższy czas. Kibice Lecha, a także sztab szkole­niowy czeka­ją już na powrót do tren­ingów Marci­na Kiku­ta. Prawy obroń­ca cały czas prze­chodzi reha­bil­i­tację, a na początku wrześ­nia ma wzmoc­nić trenin­gi z drużyną.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.