31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.7min.
13.30 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Drewniak: Kolegom kibicuję, ale moje miejsce jest teraz w Górniku

Drewniak: Kolegom kibicuję, ale moje miejsce jest teraz w Górniku

Szy­mon Drew­ni­ak przed startem rundy wiosen­nej przeniósł się do Górni­ka Zabrze. Wczo­raj młody piłkarz zagrał nieco pon­ad 20 min­ut w meczu z Zaw­iszą Byd­goszcz w ramach Pucharu Pol­s­ki. Nieste­ty zabrzanie ulegli gospo­dar­zom 1:2, ale jak przyz­na­je Drew­ni­ak w Zabrzu czu­je się dobrze – W Zabrzu czu­ję się dobrze, atmos­fera wiado­mo, że dzień czy dwa po prze­granym meczu nie jest faj­na, ale później staramy się o tym zapom­nieć i w szat­ni jest dobrze i wesoło. Jeśli chodzi o samą złość boiskową to z pewnoś­cią każdy ma to w głowie,  chce­my to wyk­luczyć. Ogól­nie jest wszys­tko w porządku.

Mimo przenosin do innego klubu wychowanek Lecha cały czas pamię­ta o Kole­jorzu jak i kole­gach i jeżeli tylko zna­jdzie chwilę cza­su śledzi poczy­na­nia Lecha na boiskach ekstrak­lasy – Non stop mam kon­takt z kolega­mi, czy to z Mateuszem (przyp. red. Możdże­niem) czy Maćkiem (przyp. red Gos­tom­skim). Wiado­mo, z młody­mi zawod­nika­mi staramy się mieć kon­takt. Oglą­dam mecze jeśli mam ku temu okaz­je no i oczy­wiś­cie im kibicuję.

Jed­nak oce­ni­ać gry lechitów nie zamierza, bo jak twierdzi od tego są oni sami jak i tren­erzy poz­nańskiej drużyny – Mnie ciężko to ocenić. Chłopa­cy  wiedzą co robią i lep­iej to czu­ją od środ­ka. Tren­er jest od tego, żeby wyciągnąć wnios­ki z każdego meczu . Na pewno widzi pozy­tyw i negaty­wy, także jeśli chodzi o ocenę to zostaw­iam to chłopakom i trenerom.

 Nie mogło objeść się bez pyta­nia, które mias­to będzie wios­ną świę­towało tytuł mis­trza Pol­s­ki —  Ciężkie pytanie.  Ex aequo. (śmiech) wiado­mo, nieste­ty tak się nie da. Jestem ter­az w Górniku Zabrze i na pewno to jest moje miejsce, w którym chci­ałbym coś zdobyć. Oczy­wiś­cie kibicu­ję kole­gom, ale moje miejsce jest ter­az tutaj i chci­ałbym tutaj wywal­czy czy Puchar Pol­s­ki bo wciąż mamy na to szanse, czy też tytuł mis­tr­zows­ki. – zakończył Drew­ni­ak

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.