01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.15godz.27min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Drewniak: Mógłbym grać więcej

Drewniak: Mógłbym grać więcej

Szy­mon Drew­ni­ak wró­cił do Lecha po wypoży­cze­niu do Górni­ka Zabrze. Odkąd trenerem Kole­jorza jest Maciej Sko­rża młodzi piłkarze dosta­ją więcej szans do gry. W tym gronie jest także Drew­ni­ak, który ostat­nio roze­grał 45 min­ut prze­ci­wko ekip­ie z Bełchatowa.

Lech trenu­je w okro­jonym składzie, bowiem kilku pilarzy prze­by­wa obec­nie na zgrupowa­ni­ach swoich reprezen­tacji. Jest dobry czas, by tren­erowi pokaza­li się zawod­ni­cy z rez­erw, jak i ci, którzy na co dzień gra­ją mnie – Niełat­wo trenu­je się w takim gronie, ale dołączyło do nas kilku chłopaków z rez­erw i god­nie zastępu­ją nieobec­nych. Powin­ni dobrze wyko­rzys­tać szan­sę – powiedzi­ał Szy­mon Drewniak.

Defen­sy­wny pomoc­nik cały czas wal­czy o miejsce w wyjś­ciowej jede­nastce, ale póki co pozosta­je w cie­niu Łukasza Trał­ki oraz Karo­la Linet­tego – To jest dobry moment, by pokazać swo­je wszys­tkie atu­ty. Czu­je, że mógłbym grać więcej, ale o tym decy­du­je tren­er – mówi.

Kole­jorz coraz lep­iej radzi sobie w meczach przed włas­ną pub­licznoś­cią. W trzech ostat­nich meczach poz­nańs­ka Loko­mo­ty­wa zdobyła13 goli, tracąc  dwie – Te wyni­ki pomogły nam z pewnoś­cią odzyskać zau­fanie kibiców. W szat­ni też panu­je dobra atmos­fera. Mam nadzieję, że wszys­tko co złe, jest już za nami – twierdzi.

Już jutro Lechi­ci roze­gra­ją kole­jny spar­ing, korzys­ta­jąc z prz­er­wy na zgrupowanie kadry. We Wronkach zmierzą się z ekstrak­la­sową Pogo­nią Szczecin. Mecze kon­trolne to nowość, którą wprowadz­ił tren­er Sko­rża – Wcześniej tak nie było, ale dla mnie to bard­zo dobrze. Cały czas jesteśmy w ryt­mie mec­zowy. Trze­ba z tego korzys­tać i grać – kończy Drewniak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.