Drewniak: Na pewno złapiemy świeżość

drewniak-szymonSzy­mon Drew­ni­ak jest jed­nym z tych piłkarzy, na których tren­er Mar­iusz Rumak staw­ia w każdym meczu. Choć młody reprezen­tant Pol­s­ki nie wychodzi w wyjś­ciowej „11” na boisko, to jest  pew­ni­akiem kadry prowad­zonej przez szkole­niow­ca Kolejorza.

Podob­nie było w niedziel­nym meczu z byd­goskim Zaw­iszą. Szy­mon Drew­ni­ak zastąpił na placu gry Vojo Ubi­pari­pa. Pomoc­nik sprostał postaw­ione­mu mu zada­niu i dobrze prowadz­ił grę w środ­ku pola — Wygral­iśmy to spotkanie i to jest najważniejsze. Gral­iśmy tak naprawdę w dziewię­ciu, bo Łukasz Teodor­czyk już później nie mógł w pełni grać w spotkaniu.

W końców­ce meczu doszło do kon­trow­er­syjnej sytu­acji z udzi­ałem Teodor­czy­ka. Sędzia zez­wolił napast­nikowi wejść na boisko, po czym arbiter Raczkows­ki pokazał mu żół­ty kar­tonik i… kazał ponown­ie opuś­cić plac. Napast­nik Kole­jorza musi­ał ponown­ie czekać, aż arbiter poz­woli ma wejść na murawę — To już nie mnie oce­ni­ać. To pytanie to sędz­iów. My może­my się z tym nie zgadzać. — sko­men­tował Drewniak.

W najbliższy week­end czeka nas prz­er­wa w Ekstrak­lasie. Piłkarze roz­jechali się na zgrupowa­nia reprezen­tacji. Czy pauza pozy­ty­wnie wpłynie na lechitów? — Na pewno złapiemy świeżość. Odpoczniemy. Z nowy­mi nadzie­ja­mi patrzymy w przód i na naszą lep­szą grę.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress