07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.22godz.27min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Drewniak w Górniku Zabrze

Drewniak w Górniku Zabrze

Szy­mon Drew­ni­ak został wypoży­c­zony do koń­ca sezonu bez do wicelid­era T‑Mobile Ekstrak­lasy, Górni­ka Zabrze. Klub z Zabrza będzie mógł sko­rzys­tać z opcji pier­wokupu. Młody piłkarz nie zagra również w meczach prze­ci­wko Kolejorzowi.

W Lechu zade­bi­u­tował w mar­cu 2012 roku w spotka­niu prze­ci­wko Śląskowi Wrocław. Do tej pory w barwach Lecha zdobył dwie bram­ki. Jed­ną w meczu prze­ci­wko Wiśle Kraków, który Kole­jorz wygrał 1:0 oraz jed­ną w tym sezonie w roz­gry­wkach Pucharu Pol­s­ki prze­ci­wko Termalice.

- Szy­mon jest świetne wyszkolonym piłkarzem. Braku­je mu jed­nak reg­u­larnej gry i doświad­czenia, które powinien zdobyć gra­jąc przez rok w Górniku. Liczymy na to, że po powro­cie na Buł­garską stanie się sil­nym ogni­wem naszego zespołu — mówi wiceprezes Lecha Poz­nań, Piotr Rutkowski.

Drew­ni­ak łącznie na boisku spędz­ił 2312 min­ut i roze­grał 41 meczów. Otrzy­mał sie­dem żół­tych kartek, w tym jed­ną czer­woną za dwie żółte. W tym sezonie roze­grał 14 meczów prze­by­wa­jąc na muraw­ie 745 minut.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.