Drugi sparing na remis

Drugi sparing na remis

Lechi­ci roze­grali dzisi­aj drugie spotkanie kon­trolne pod­czas zgrupowa­nia Belek. Star­cie z Anży Machaczkała zakończyło się remisem 2:2, jed­nak obie drużyny wykon­ały jeszcze ser­ię rzutów karnych.

Lechi­ci mecz rozpoczęli dobrze, bo dwa razy próbowali stworzyć sobie sytu­ac­ja na strze­le­nie gola, ale za każdym razem piłkę prze­j­mowali obroń­cy. Okazję na gola w 14. min­u­cie miał Ubi­parip, który otrzy­mał dobre podanie od Lovrenc­sic­sa. Nieste­ty Serb będąc sam na sam z bramkarzem, trafił pros­to w niego.  W 18. min­u­cie w środ­ku pola piłkę przech­wycił Trał­ka i podał do Hamalaine­na. Fin uderzył spoko­jnie, obok bramkarza trafi­a­jąc do siat­ki.  Odpowiedzieć próbowali rywale, ale trafili tylko w słu­pek.  Kil­ka min­ut później z pier­wszej pił­ki uderzał Kamińs­ki, jed­nak fut­bolówka prz­ele­ci­ała nad poprzeczką. Po pół godzinie gry wynik się nie zmienił, ale do wyrów­na­nia doprowadz­ić próbowali rywale Kole­jorza, jed­nak czu­jnie w bram­ce zachował się Kotorowski.

Od początku drugiej połowy na boisku domi­nowali piłkarze Anży. W 56. min­u­cie piłkę prze­jął Ubi­parip, ale jego strzał został zablokowany przez obrońców. Kil­ka min­ut później z rzu­tu wol­nego pros­to w bramkarza uderzał Lovrenc­sics. W 62. min­u­cie Formel­la zagrał do Ubi­pari­pa, ale ten najpierw został ponown­ie zablokowany, a chwilę później uderzył nad bramką. W 80. min­u­cie rywale Kole­jorza doprowadzili do wyrów­na­nia. Po dośrod­kowa­niu Komkov uderzył głową i pił­ka wpadła do siat­ki obok bram­ki strzeżonej przez Lisa. W ostat­nich min­u­tach meczu Ros­janie pod­wyższyli prowadze­nie po błędzie Paulusa Ara­juriego, do siat­ki trafił Dża­małut­di­now. Akcją bramkową odpowiedzi­ał Lovrenc­sics i ura­tował Kole­jor­zowi remis 2:2.

Mecz nie zakończył się wynikiem 2:2, bo o zwycięst­wie zade­cy­dowały rzu­ty karne. Pier­wszej “jede­nast­ki” nie trafił Zaur Sada­jew i zro­biło się 0:2. Do siat­ki trafił za to Paulus Ara­ju­uri (1:2), ale spudłował też Lusi Hen­riquez (1:3). Dobrą inter­wencją w bram­ce popisał się Kotor przy strza­le Gaz­imagome­do­va. Do siat­ki trafił też Hol­man, ale na tę bramkę odpowiedzi­ał Mirosh­nichenko. 

Lech Poz­nań – Anży Machaczkała 2:2 (1:0) (k. 2:4)

Bram­ki: 18. Hamalainen, 89. Lovrenc­sics — 80. Komkov, 87. Dżamałutdinow

Lech: Kotorows­ki (Lis) — Kędzio­ra (Ceesay), Ara­ju­uri, Kamińs­ki (Kadar), Hen­riquez — Trał­ka (Bednarek), Jevtić (Drew­ni­ak) — Lovrenc­sics, Hamalainen (Sada­jew), Kow­nac­ki (Formel­la) – Ubi­parip (Hol­man)

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress