03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.7godz.6min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Drużyna Wiary Lecha wygrywa trzeci raz z rzędu

Drużyna Wiary Lecha wygrywa trzeci raz z rzędu

Wczo­ra­jszy mecz nie należał do najłatwiejszych. Podopieczni tren­era Wróblewskiego zan­im dobrze wes­zli w mecz musieli już myśleć o odra­bi­a­n­iu strat. W 19. min­u­cie po serii indy­wid­u­al­nych błędów druży­na goś­ci wpakowała piłkę do siat­ki. Inter­we­niować próbował jeszcze Kacz­marek, ale napast­nik goś­ci nie dał szans młode­mu bramkarzowi.

Po stra­cie bram­ki, Kibole bardziej zaryzykowali i ruszyli do przo­du. W 31. min­u­cie w środ­ku boiska piłkę prze­jął Smu­ra, zagrał do ide­al­nie wychodzącego na boisko Kwaśni­ka.  Nieste­ty, pomoc­nik DWL uderzył zbyt słabo, żeby zagroz­ić bram­ce gości.

Po prz­er­wie Kibole zamknęli Orkan Konarze­wo we włas­nej połowie. Nie licząc kilku niegroźnych sytu­acji goś­ci, dru­ga część spotka­nia należała zde­cy­dowanie do gospo­darzy. Przed wyrównu­jącą bramką zagroz­ić Orkanowi próbował jeszcze Piotr Makows­ki i Krzysztof Szen­feld, jed­nak ich strza­ły nie dały upragnionej bramki.

Nadzie­ja przyszła dopiero w 60. min­u­cie. Niedźwiedz­ki przy­cis­nął blok defen­sy­wny i ode­brał jed­ne­mu z zawod­ników piłkę, minął zwin­nym zwo­dem bramkarza i podał do niekry­tego Smury, który miał przed sobą tylko bramkę. Pomoc­nik DWL bez więk­szych prob­lemów wpisał się na listę strzelców.

W 73. min­u­cie Kibole wys­zli na prowadze­nie. Strzel­cem bram­ki był zawod­nik, który kilka­naś­cie min­ut wcześniej asys­tował. Mowa o Niedźwiedzkim, który popisał się wyśmien­i­tym wole­jem. Fut­bolówko poszy­bowała pod poprzeczkę, a Druży­na Wiary Lecha kole­jny raz udowod­niła, że nigdy się nie poddaje.

Prze­ci­wni­ka dobił jeszcze w 83. min­u­cie Kwaśnik, który po dogra­niu Smury musi­ał tylko skierował piłkę do pustej bramki.

Do koń­ca spotka­nia gospo­darze kon­trolowali w pełni mecz, a po jego zakończe­niu mogli cieszyć się z trze­ciej z rzę­du wygranej.

Druży­na Wiary Lecha — Orkan Konarze­wo 3:1

Bram­ki: 60′ Smu­ra, 73′ Niedźwiedz­ki, 83. Kwaśnik

DWL: Kacz­marek — M. Nowak (60. Gra­jkows­ki), Smu­niews­ki, Adams­ki (79. Olaszczyk), Krys­tkowiak — J. Makows­ki, St. Makows­ki — Kwaśnik, Smu­ra, Szen­feld (73. Pawlaczyk) — P. Makows­ki (55. Niedźwiedzki)

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.