Dudka: Czekam na swoją szansę

Dudka: Czekam na swoją szansę

Dar­iusz Dud­ka wys­tępował już w Lidze Mis­trzów, ale nie udało mu się tego dokon­ać z pol­skim klubem. Ter­az ma jed­nak na to szanse – Zobaczymy jak to będzie, pier­wsze stra­cie już we wtorek. Mam nadzieję, że przy­wieziemy dobry rezul­tat i będziemy nadal w grze – mówił po meczu z Legią.

We wczo­ra­jszym spotka­niu doświad­c­zony piłkarz zagrał pięt­naś­cie min­ut, zmieni­a­jąc Daw­i­da Kow­nack­iego – To ile zagrałem, to decyz­ja tren­era. Mamy sil­ną, wyrów­naną kadrę i pokaza­l­iśmy to w tym meczu. Były dobre zmi­any, dobrze to wyglą­dało i to na pewno cieszy.

Lech całkowicie kon­trolował star­cie z warsza­w­iaka­mi i po pół godzinie gry prowadz­ił już 2:0 – Do dwudzi­estej min­u­ty Legia nie podeszła pod nasze pole karne, ale później mecz się wyrów­nał i my byliśmy częś­ciej przy piłce i mieliśmy więcej sytu­acji – twierdzi Dudka.

Kole­jorza w najbliższym cza­sie czeka bard­zo duża licz­na spotkań i decy­du­jąc może być dłu­gość ław­ki rez­er­wowych – Kadra jest wyrów­nana roz­maw­iałem z trenerem. Jest dużo meczów do gra­nia, ja jestem do dys­pozy­cji tren­era, czekam na szan­sę i na pewno ją wyko­rzys­tam.

Na pier­wszym meczu sezonu 2015/2016 lechitów wspier­ał kom­plet kibiców na INEA Sta­dion­ie – Bard­zo fajne wydarze­nie, było pon­ad 40 tys. kibiców. Tym bardziej, że wygral­iśmy, a to spraw­ia nam dużo radoś­ci — kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress