06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.20min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Dudka: Dojrzałem piłkarsko

Dudka: Dojrzałem piłkarsko

Dar­iusz Dud­ka w poprzed­nim sezonie bronił barw krakowskiej Wisły. W sobotę przyjdzie mu się zmierzyć prze­ci­wko byłe­mu klubowi. 

Dar­iusza Dud­kę z Wisłą łączą miłe wspom­nienia. Spędz­ił tam łącznie pięć sezonów i świę­tował mis­tr­zost­wo kra­ju. –Wisła to inny zespół, a czy lep­szy czy słab­szy — ciężko to na początku oce­ni­ać. Dopiero po rundzie jesi­en­nej będzie moż­na powiedzieć więcej o zes­pole z Rey­mon­ta – zaz­naczył obroń­ca. — Człowiek się zmienia, dojrza­łem piłkarsko i inaczej pod­chodzę do tych wszys­t­kich spraw. Myślę, że jestem inną sobą.

Biała Gwiaz­da” w ostat­nim cza­sie prze­chodzi trud­ny okres. Prob­le­my zespołu przekłada­ją się na men­tal­ność zawod­ników. – Sprawy finan­sowe nie poma­ga­ją. Piłkarze chcieli­by cały czas myśleć o piłce, aby kon­cen­trować się na grze, ale między mecza­mi roz­maw­ia się zarzą­dem o bieżą­cych sprawach. Zobaczymy jak to będzie – ocenił.

Let­nie trans­fery zbu­dowały przy Rey­mon­ta nową drużynę. Jaką wiz­ję na grę ma Kaz­imierz Moskal? – Gra krótką, krakows­ka piłkę. Moskal chce to zaszczepić w drużynie. Ter­az to inny zespół. Paweł Brożek jest cały czas groźny, nie moż­na go nigdy zostaw­ić samego. Trze­ba się skupić, aby był on odcię­ty od podań. Wtedy atak Wisły będzie osłabiony. 

ejberempire

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.