Dudka: Lech miał wtedy inne plany

Dudka: Lech miał wtedy inne plany

Pół­to­ra roku temu Dar­iusz Dud­ka trenował z rez­er­wa­mi Kole­jorza. Wów­czas nie Lech nie widzi­ał zawod­ni­ka w swoim zes­pole. Ter­az pol­s­ki piłkarz trafił do drużyny Mis­trza Polski. 

Poprzed­ni sezon piłkarz, mogą­cy grać na pozy­cji obroń­cy lub pomoc­ni­ka, grał w barwach Wisły Kraków, dlat­ego akli­matyza­c­ja w zes­pole nie powin­na trwać zbyt dłu­go. Ja żyję przyszłoś­cią, trenowałem z rez­er­wa­mi więk­szość mojego piłkarskiego życia związany byłem z Wronka­mi i Amicą. Na pewno więk­szość z tych chłopaków sam bard­zo dobrze. Trenowałem tutaj pół­to­ra roku temu. Lech miał wtedy inne plany i nie sko­rzys­tał z moich usług. Już dobrze się czu­ję, roz­maw­iam z chłopaka­mi nor­mal­nie – przyz­nał Dudka.

ejberempire

Reprezen­tant Pol­s­ki jest dość uni­w­er­sal­nym piłkarzem linii defen­sy­wnej.- Roz­maw­ial­iśmy o pozy­cji numer 6. Ja w swoim piłkarskim życiu grałem na wielu pozy­c­jach. Mam nadzieję, ze jeśli zajdzie taka potrze­ba to tren­er będzie korzys­tał z mojej oso­by – zaz­naczył.

Obok Marci­na Roba­ka, Dar­iusz Dud­ka, jest doświad­c­zonym piłkarzem . - Będę starał się przekazać młod­szym zawod­nikom to wszys­tko, czego nauczyłem się w mojej kari­erze. Najważniejsza rzecz to pokazanie tego na boisku. Będę chci­ał to pokazać na boisku. Z Marcin­em jesteśmy doświad­c­zony­mi zawod­nika­mi, z presją radz­imy sobie bard­zo dobrze. Wiemy z kim i o co gramy. Wiemy, jak to ugryźć – ocenił.

Już za kilka­naś­cie dni Kole­jorz zmierzy się z FK Sara­je­vo. Cel na najbliższe tygod­nie jest jas­ny. — Na pewno na następ­ny tydzień plan docelowy to Liga Mis­trzów. Wiado­mo, jak w naszym kra­ju, różnie to bywało. Mamy drużynę, która skła­da się z młodych i doświad­c­zonych zawod­ników – zakończył nowy nabytek Lecha Poznań.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress