06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
5dn.2godz.12min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Dudka: Wyniki budują otoczkę i atmosferę w zespole

Dudka: Wyniki budują otoczkę i atmosferę w zespole

Dar­iusz Dud­ka w barwach „Białej Gwiazdy” zagrał pon­ad sto spotkań. Obroń­ca Kole­jorza zapowia­da, że w środowym meczu prze­ci­wko Wiśle Kraków liczy się tylko zwycięst­wo mis­trza Polski. 

Jesteśmy fawory­tem meczu, bo gramy u siebie. Wyni­ki budu­ją otoczkę i atmos­ferę zespołu. Myślę, że będziemy fawory­tem spotka­nia. Myślę, że to będzie przełom, bo zakładal­iśmy wcześniej, żeby do koń­ca roku być w czołowej ósem­ce – zaz­nacza Dar­iusz Dudka.

W poniedzi­ałek z funkcją szkole­niow­ca „Białej Gwiazdy” pożeg­nał się Kaz­imierz Moskal. Na stanowisku zastąpił go Marcin Bro­niszews­ki. – To tren­er z potenc­jałem z młodej gen­er­acji. Miał czas, żeby popra­cow­ać przy Wiśle — był asys­ten­tem tren­era Smudy. Myślę, ze da sobie radę – oce­nia nowego tren­era Dud­ka. - Zmi­ana tren­era to nowy bodziec. Nie jest to szkole­niowiec z zewnątrz. Nowych zmi­an myślę, ze nie będzie – doda­je.

W barwach Wisły Kraków obroń­ca był jed­nym z eta­towych wykon­aw­ców stałych frag­men­tów gry. – W Kole­jorzu tego nie trenu­ję. W Poz­na­niu są świet­ni wykon­aw­cy rzutów wol­nych i to oni biorą za to odpowiedzial­ność – oce­nia.

Dla Dud­ki mecz z krakowskim zespołem będzie ważny. To przy Rey­mon­ta zawod­nik spędz­ił pon­ad cztery lata (2005–2008 i 2014–2015). - Dla mnie będzie to szczegól­ny mecz. Z więk­szoś­cią chłopaków utrzy­mu­ję do dziś kon­takt. Skon­cen­tru­ję się tylko na tym, żeby Lech wygrał – przyz­na­je. — Wisła to inny zespół. Kadra nieco się zmieniła. Gra­ją ład­nie w piłkę – oce­nia najbliższego rywala zawod­nik mis­trza Polski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.