Dudu rozchwytywany przez pół ligi, w tym Lecha

Lewy obroń­ca Widze­wa, Dudu, może trafić do Lecha Poz­nań — speku­lu­ją media. 26-let­ni Brazyli­jczyk znalazł się także w kręgu zain­tere­sowa­nia Wisły Kraków i Legii Warszawa.

Dudu do Widze­wa tracił latem 2009 roku z Litexu Łowecz. W poprzed­nim sezonie był najlepiej asys­tu­ją­cym piłkarzem sezonu. - Zain­tere­sowanie czołowych pol­s­kich klubów tym piłkarzem mnie nie dzi­wi. Po lewej stron­ie obrony w naszej lidze jest Dudu i dłu­go, dłu­go nic. Myślę, że ze sportowego, a także eko­nom­icznego punk­tu widzenia jego trans­fer na pewno będzie się opła­cał klubom, które wal­czą o mis­tr­zost­wo i europe­jskie puchary – mówi man­ag­er piłkarza, Marek Citko.

Sam zain­tere­sowany ma ważny kon­trakt do czer­w­ca 2013 roku, ale nie ukry­wa, że chęt­nie zmieni klub już tej zimy.

Władze Lecha muszą powoli myśleć o trans­ferze jakiegoś piłkarza na tę pozy­cję. Doty­chczas wys­tępowali na niej Luis Hen­riquez, który 30 lat, a także Ivan Djur­d­je­vić, który co praw­da ma ważny kon­trakt jeszcze pół­to­ra sezonu, ale Jose Mari Bakero staw­ia na niego coraz rzadziej.

Dyrek­tor sportowy Lecha mówi jed­nak, że ten praw­dopodob­nie nie złoży ofer­ty kup­na tego piłkarza. — To ciekawy gracz, wstęp­nie się nim intere­sowal­iśmy — przyznaje.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress