Duszyczki zainaugurowały sezon. Młodzi Kibole przegrali

duszyczki (2)Druży­na młodzieżowa K.K.S. Wiary Lecha zain­au­gurowała dzisi­aj sezon w lidze WZPN-u. “Duszy­cz­ki” w pier­wszym meczu nieste­ty prze­grały z Kade­tem Koziegłowy 4:3.

Pier­wsze spotkanie “Duszy­czek” wzbudza­ło duże zain­tere­sowanie przede wszys­tkim ze strony ich rodz­iców, którzy tłum­nie zjaw­ili się na orliku w Tul­cach, gdzie odbył się mecz.

Ten lep­iej zaczęli Młodzi Kibole, którzy prowadzili 2:0 po dwóch strza­łach zza pola karnego. Nieste­ty, jeszcze przed prz­er­wą rywale doprowadzili do wyrów­na­nia. Nasz bramkarz nie miał jed­nak szans na obronę tych strza­łów.

Duszy­cz­ki” grały piłką, wymieni­ały dużą liczbę podań, a z przo­du częs­to szukali dry­blin­gu i akcji indy­wid­u­al­nych. W drugiej połowie, mimo lep­szej gry, to jed­nak prze­ci­wnikom udało się zdobyć dwie bram­ki i wyjść na prowadze­nie. Na min­utę przed końcem spotka­nia udało się zdobyć jeszcze gola kon­tak­towego. Nie star­czyło jed­nak czas na przeprowadze­nie kole­jnej akcji i wywal­czenia remisu w pier­wszym meczu w his­torii startów drużyny młodzieżowej K.K.S. Wiary Lecha.

Zespół prowadzi tren­er Piotr Borkows­ki.

KADET KOZIEGŁOWY — K.K.S. WIARA LECHA “Duszy­cz­ki” 4:3

 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress