Duszyczki zainaugurowały sezon. Młodzi Kibole przegrali

duszyczki (2)Druży­na młodzieżowa K.K.S. Wiary Lecha zain­au­gurowała dzisi­aj sezon w lidze WZPN‑u. “Duszy­cz­ki” w pier­wszym meczu nieste­ty prze­grały z Kade­tem Koziegłowy 4:3.

Pier­wsze spotkanie “Duszy­czek” wzbudza­ło duże zain­tere­sowanie przede wszys­tkim ze strony ich rodz­iców, którzy tłum­nie zjaw­ili się na orliku w Tul­cach, gdzie odbył się mecz.

Ten lep­iej zaczęli Młodzi Kibole, którzy prowadzili 2:0 po dwóch strza­łach zza pola karnego. Nieste­ty, jeszcze przed prz­er­wą rywale doprowadzili do wyrów­na­nia. Nasz bramkarz nie miał jed­nak szans na obronę tych strzałów.

Duszy­cz­ki” grały piłką, wymieni­ały dużą liczbę podań, a z przo­du częs­to szukali dry­blin­gu i akcji indy­wid­u­al­nych. W drugiej połowie, mimo lep­szej gry, to jed­nak prze­ci­wnikom udało się zdobyć dwie bram­ki i wyjść na prowadze­nie. Na min­utę przed końcem spotka­nia udało się zdobyć jeszcze gola kon­tak­towego. Nie star­czyło jed­nak czas na przeprowadze­nie kole­jnej akcji i wywal­czenia remisu w pier­wszym meczu w his­torii startów drużyny młodzieżowej K.K.S. Wiary Lecha.

Zespół prowadzi tren­er Piotr Borkowski.

KADET KOZIEGŁOWY — K.K.S. WIARA LECHA “Duszy­cz­ki” 4:3

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress