06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.19godz.41min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Duże szczęście Ubiparipa

ubiparip-vojoNiemal z miejs­ca, dość niespodziewanie, Vojo Ubi­parip znalazł się na ustach wszys­t­kich. Skreślany przed sezonem, niemal wyrzu­cany przez wszys­t­kich z klubu zdobył w pier­wszych czterech meczach trzy bramki.

- Piłkarz musi mieć trochę szczęś­cia i takie ter­az miał Vojo. Sytu­ac­ja kadrowa spowodowała, że grał ter­az, bo była mniejsza rywal­iza­c­ja. To bard­zo dobry dobry piłkarz, który moc­no pracu­je. Mówi się o jego ode­jś­ciu?. Nie ma żad­nych zapy­tań - mówi tren­er Lecha.

Serb to Lecha trafił w 2011 roku. Miał zastąpić Artioma Rud­nevsa, ale nie udało mu się to. Po ode­jś­ciu Łotysza przed rok­iem nie wywal­czył miejs­ca w składzie. To Bar­tosz Ślusars­ki dość niespodziewanie zastąpił króla strzel­ców z sezonu 2011/2012.

Ubi­parip również poprzed­ni sezon rozpoczął do zdoby­cia bram­ki. Udało mu się to w inau­gu­ra­cyjnym spotka­niu z Ruchem Chorzów — podob­nie jak w tym sezonie. Później zdobył również ważną bramkę w meczu z Zagłę­biem Lubin. W tym sezonie do siat­ki rywala trafił już trzy razy — w tym w dwóch ligowych meczach.

Najczęś­ciej jed­nak wys­tępu­je na skrzy­dle, a nie na szpicy, gdzie — jak sam przyz­na­je — czu­je się najlepiej. Wczo­raj jed­nak  dostał szan­sę i zro­bił to, co napast­nik powinien zro­bić — zdobył bramkę. To nieste­ty było za mało, aby zdobyć trzy punk­ty. Pewne jest jed­nak, że nawet jeśli Ubi­parip ma szczęś­cie, to jest w tym momen­cie w formie, a to powin­no się wykorzystać.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.