02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.7godz.49min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Dwa mecze w Poznaniu. Dlaczego oba w niedziele?

Jutro swo­je mecze w Poz­na­niu roze­gra­ją Lecha i Warta. „Kole­jorz” z Legią zmierzy się o 14:30, nato­mi­ast dwie godziny wcześniej swój mecz rozpoczną zawod­ni­cy „Zielonych”. Dlaczego dwa spotka­nia odby­wa­ją się w tak nieodległym czasie?

Głównym powo­dem takiej, a nie innej decyzji jest wybór ter­minu meczu Lecha Poz­nań, który ze wzglę­du na trans­misję telewiz­yjną odbędzie się o wcześniej jak na spotka­nia „Kole­jorza” porze. Zan­im ustalono ter­min meczu Lecha, znana już była data meczu Warty Poz­nań, która pode­jmie Okocim­s­ki Brzesko. Mecz o mis­tr­zost­wo pier­wszej ligi nie mógł się jed­nak odbyć w sobotę z dwóch powodów.

Pier­wszym z nich jest brak oświ­etle­nia na sta­dion­ie przy Drodze Dębińskiej, który uniemożli­wia roze­gra­nia spotka­nia w późniejszej porze. Dlat­ego też mecz nie mógł odbyć się w sobotę późnym popołud­niem. A wcześniej? Zgody na roze­granie meczu nie wydała­by polic­ja, w związku z odby­wa­ją­cym się w sobotę w połud­nie „Marszem równoś­ci”. Stąd jedynym możli­wym ter­minem roze­gra­nia meczu Warty były wczesne godziny niedzielne. A Lech? O tym ter­minie zade­cy­dowała trans­mis­ja dla telewiz­ji publicznej.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.