07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.40min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Dwa podteksty sobotniego meczu

Spotkanie Lecha z Jagiel­lonią, to mecz z podtek­sta­mi. Pier­wszym jest spotkanie Arboledy ze Smo­larkiem — po raz pier­wszy od cza­su słyn­nego meczu przy Kon­wik­torskiej. Z kolei drugim Murawskiego z Haj­to. Obie pary mają do wyrów­na­nia rachun­ki. Które z tej rywal­iza­cji wyjdą zwycięsko?

O star­ciu Arboledy ze Smo­larkiem mówiono już wiele. Kolumbi­jczyk uważa, że to właśnie od tego spotkanie zaczęły się jego prob­le­my w Lechu, z który­mi starał sobie radz­ić przez pon­ad rok. Dzisi­aj obroń­ca zaprasza swo­jego prze­ci­wni­ka na czeko­ladę. Nie chce już więk­szych prob­lemów. Jak jed­nak zareagu­ją, gdy spotka­ją się na boisku. Trud­no przewidzieć.

Ciekaw­iej może być w przy­pad­ku Murawskiego. O nim już kilka­naś­cie tygod­ni temu w kry­ty­cznych słowach wypowiedzi­ał się prowadzą­cy Jagiel­lonię tren­er Haj­to. — Ciągła obec­ność w kadrze Murawskiego zakrawa na kpinę. W ogóle uważam go za najwięk­szą pomyłkę całej pol­skiej ligi – mówił wów­czas szkole­niowiec „Jagi”. Jutro dojdzie do ich pier­wszego od tego cza­su spotkania.

- Jak te słowa dotknęły Rafała trze­ba go o to zapy­tać. W kon­tekś­cie tego meczu nie ma to znaczenia, bo były wypowiedziane po Euro, a nie przed naszym meczem – przyz­na­je Mar­iusz Rumak.

Do sytu­acji odniósł się również Haj­to. — Do Rafała Murawskiego pry­wat­nie nie mam nic, wiem, że to jest fajny sym­pa­ty­czny chłopak. Ja tylko wyraz­iłem swo­je zdanie na tem­at gry w reprezen­tacji. Ja w żad­nym wypad­ku nic nie powiedzi­ałem o jego grze w Lechu ani w żad­nym innym zes­pole. Dla mnie to jest za sła­by piłkarz na reprezen­tację i będę to na każdym kroku pow­tarzał – mówi tren­er Jagiellonii.

Muraws­ki sprawy nie chce komen­tować, ale nie­ofic­jal­nie wiado­mo, że kart­ka z cytatem doty­czą­cym gry Murawskiego w reprezen­tacji wisi w szat­ni Lecha.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.