Dwa tygodnie odpoczynku, potem treningi indywidualne

W środę urlopy rozpoczęli piłkarze Lecha Poz­nań. Kole­jny raz na Buł­garskiej pojaw­ią się 7 sty­cz­nia, kiedy rozpoczną przy­go­towa­nia do nowej rundy. Jak zamierza­ją spędz­ić okres urlopowy? Więk­szość z nich chce przede wszys­tkim odpocząć od futbolu.

- Urlop spędzam z rodz­iną w Poz­na­niu. Nigdzie się nie wybier­amy, dla mnie i mojej narzec­zonej to będą pier­wsze świę­ta z dzieć­mi — zdradza Bar­tosz Ślusars­ki. — Planów spre­cy­zowanych nie mam. Jadę do rodzin­nych Ropczyc, gdzie będę praw­dopodob­nie do Świąt. Co będzie dalej, nie wiem — mówi z kolei Łukasz Trałka.

Po dwóch tygod­ni­ach odpoczynku każdy z zawod­ników będzie musi­ał jed­nak w końcu pomyśleć o fut­bolu i zre­al­i­zować zada­nia nałożone na nich przez sztab szkole­niowy. — Chcę odpocząć, a po świę­tach rozpoczy­nam trenin­gi indy­wid­u­alne - przyz­na­je „Ślusarz”. Każdy piłkarz ma indy­wid­u­al­nie rozpisane zaję­cia. - Będziemy mon­i­torowani przez tren­erów, ponieważ przy­go­towu­je­my się ze sport testera­mi, które będą badały naszą pracę - zaz­nacza Trałka.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress